Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám szerinti kamattilalo...

Az iszlám szerinti kamattilalom jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Gazdasági és erkölcsi szempontból kérdezem.

2022. aug. 3. 11:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/348 anonim ***** válasza:
0%

"Nem azt mondtam hogy a népesség 4% keresztény hanem azt hogy enyivel van itt több."


Mi az hogy enyivel van itt több? :) Mint hol? :)

2022. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/348 anonim ***** válasza:
0%

"akiről egyébként sem volt biztos hogy keresztény, csak annak hitte. Ő minden ismeretlent kereszténynek hisz, méghozzá egy utolsó mocskos aljadék hazug kereszténynek, ez nála az alap."


Kérdeztem hogy te keresztény vagy, vagy nem.

2022. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/348 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a kamat kölcsönnel, meg a kamat nélküli kölcsönnel sem. Szerintem egyikre sem lehet rámondani hogy jó vagy rossz, mindkettőnek lehet létjogosultsága bizonyos helyzetekben. Az pedig, hogy jelenleg a világ egyes részein melyiket alkalmazzák, az egy más dolog. Van ahol kéne, de nem alkalmazzák, és van ahol alkalmazzák, feleslegesen.

Mindenesetre minden helyen viszonylag jól megvannak azzal az emberek, ami éppen van. A muszlimok is a kamat nélküli kölcsönükkel, meg az európaiak is a kamatos kölcsönükkel.

2022. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/348 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem hogy te keresztény vagy, vagy nem."

Tőlem még nem kérdezted ezen kérdés alatt, de nem, én nem vagyok keresztény. Én egy utolsó mocskos aljadék hazug ateista vagyok.

2022. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/348 anonim ***** válasza:
0%

"De. Viszont őt fel lehet ismerni a stilusa alapján. Meg a krisztofobiáján."


Nincs semmilyen fóbiám. A keresztényeknek nem tetszik hogy szembesítem őket az igazsággal, ezért rágalmaznak engem mindenfélével. Ateistákal is volt néhány vitám, felhívtam a figyelmüket hogy mennyire primitív tudományellenes a világképük így ők sem kedvelnek. Erre mondják hogy fáj nekik az igazság.

2022. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/348 anonim ***** válasza:

#36

Akartam írni, hogy majd veled is összekever, mert mind a kettőnknek 4 pipa van, s lám már meg is tette későbbi válaszban :D


#32

Tehát nem adsz, csak képmutató vagy.

Amúgy ha felveszem az iszlámot, akkor kapok tőled vagy a gazdag iszlám országoktól kamatmentes hitelt?

2022. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/348 anonim ***** válasza:
0%

"Tőlem még nem kérdezted ezen kérdés alatt, de nem, én nem vagyok keresztény. Én egy utolsó mocskos aljadék hazug ateista vagyok."


Legalább van önkritikád.

Az baj hogy ez a pipás értékelés nem jó a beazonosításra. Biztosan van egy négy pipás keresztény aki gyakran megjelenik.

2022. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/348 anonim ***** válasza:
100%

Én legalább 4-5 gyakran megjelenő 4 pipás keresztény tudok, ezen felül van egy 4,5 pipás is, aki nálad jobban ismeri az iszlámot. Sőt van 1-2 4 pipás ateista is, akik gyakran írnak ide. Ezt add össze.

Az a baj, hogy nehezen tudod megkülönböztetni őket, mert még az ateistákat is utolsó aljas hazug kereszténynek tartod. Hiába szembesítenek untalan, hogy nem keresztények. 46-os voltam, nehogy nagyon belezavarodj.

2022. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/348 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát nem adsz, csak képmutató vagy."


A szó jelentését sem ismered. Akkor lennék képmutató ha azt mondanám hogy a kamat rossz, mégis kamattal adnék neked kölcsönt.



"Amúgy ha felveszem az iszlámot, akkor kapok tőled vagy a gazdag iszlám országoktól kamatmentes hitelt?"


A Korán sokszor figyelmeztet aképmutatókra akik muszlimnak adják ki magukat, szóval nem hiszem hogy bárkit meg tudnál téveszteni.

2022. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/348 anonim ***** válasza:
0%

"Én legalább 4-5 gyakran megjelenő 4 pipás keresztény tudok, ezen felül van egy 4,5 pipás is, aki nálad jobban ismeri az iszlámot. Sőt van 1-2 4 pipás ateista is, akik gyakran írnak ide. Ezt add össze."


Persze, a keresztények arról hiresek hogy milyen jól ismerik az iszlámot :)

2022. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!