Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hány kg volt Jézus az utolsó...

Hány kg volt Jézus az utolsó vacsora után és a keresztrefeszítéskor?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt sem tudni, hogy mekkora a rátapadt mítosz réteg. Nemhogy azt, hogy hány kg.
2022. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
69,43 kg.
2022. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lucifer-666 ***** válasza:
82%
Az utolsó vacsora előtt biztosan sokkal kevesebb. A kereszt viszont megtartotta nekünk a terhét...
2022. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ide illő neved van, #3 😂!
2022. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez meg miféle bugyuta kérdés? Nem mindegy hány kg. volt? Amúgy szerintem meg kb. átlagos 70 kg. körül.
2022. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet bugyuta de érdekel…ezek az apró “bugyutaságok”..köszi a válaszokat:)
2022. okt. 3. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehegy, hogy bugyuta de érdekel? Tipikus példa arra mikor valaki annyira bugyuta, hogy felsem ismeri, hogy beoltotta magát. Láttam a tv-ben egy fickót aki egy szimpla igazoltatáson elkezdett olyanokat mondani, hogy a magyar rendőrség egy Amerikában bejegyzett cég. Nem áll jogukban igazoltatni. Ő nem személy hanem ember és hasolnók. Én tényleg nem tudtam, hogy szabadlábon léteznek ennyire buta emberek de naív voltam. Erre jössz te azzal, hogy hány kg volt jézus. Nem értem, hogyan lehet ennyire lényegtelen marhasággal tölteni az időt. Milyen ember lehet az ilyen? Vajon milyen egyéb hasonló gondolatai lehetnek még?
2022. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Óriási! :D örülök,hogy vannak olyan emberek akiket mindig értelmes kérdések foglalkoztatják:) de azért ide kellett írni a bugyuta,fogyi kérdésemre a választ. Köszi azért bár nem lettem előrébb..nem is arra válaszoltál:D
2022. okt. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!