Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meg tudjuk fejteni ezt az...

Meg tudjuk fejteni ezt az üzenetet odafentről? (szavazás: Valódinak tűnik az üzenet? az igen, az igen, a nem az nem...)

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet pedig tegnap este kaptam és azonnal lejegyeztem. Úgy vélem odafentről/odaátról származik. Elnézést a helyesírási hibákért, meglehet, hogy nem is hibák. A továbbiakban így nyersen közlöm az üzenetet. Motivációként viszont megosztanék egy igét is veletek, hogy helyesen járhassak el és helyesen válaszolhassatok, illetve jól segíthessetek: ,,Bizony mondom néktek: Aki nem úgy fogadja az Isten országát, mint gyermek, semmiképpen sem megy be abba." (Márk 10:15)


Tehát következik a szóban forgó üzenet, változtatni egy betűt sem mertem rajta:


,,Lenne kedved magyarország miniszterelnöke lenni hazatérő magyar bárányként a bárányprogrem keretében visszatérni az országunkba egy idere, két időre és félidöben e világba, ami egy korrupt világ. A korrupt világ jó, mert bárki csatltkozik hozzá, annak jó. ez legalizálhato és keretek közt tartható. A Báránykormány legelteti a bárány kormány vezetője pedig mindenkor a Pásztor. én vagok jó pásztor. a jó pásztor legelteté a johait. Báránykáim! Ne féljetek. Mert a joh pásztor johuht ád. Szeretlek benneteket sn, mint ti szerettek engem, én is ugy szeretlek titeket. Mert nekem is az úr mondá, aki engem szeret úgy szeretlenekk titeket é ti is így szerettek engem. Együttt valóban erő vagyunk, együtt valóban hatalom. Nektek adom a világot, kutyáimra vigyázzatok, gondoskodjatok róluk. Gondoskodjatok földeimről, vizeimről, míg visszatérek. Legyenek tiszták, zöldek és szeressenek. Meghálálom és ti is megháláljátok. Ti vetel ti ellenem, akkor is szeretlek benneteket. Kicsiket nagyokat, de ne bántsátok egymást, hiszen úgy magatok nak ártotok magatok miatt. Így értelmezd szólásom. Bizony mondom, Mi könnyebb? ...vagy megmondani egy magyarnak, hogy téjen vissza őshazájába, ami a világ, míg világ e világ. Bizom mondom, rögtön gyere haza!"

Vége. Ennyi.

Úgy vélem, azért nem hibátlanul jött át az üzenet, mivel nem sikerült teljesen fedhetetlen 3 napos böjtöt tartanom közvetlen mindezt megelőzve. Viszont azt érzem, hogy nagyon fontos, csak valahogy meg kellene tisztítani. Ebben kérném a segítségeteket testvéreim.

Nyilván az ördög is bepróbálkozik majd a válaszolók között, mint üvöltő oroszlán, azt keresve, hogy kit nyeljen el. Pusztuljon ki innen! Pirosat neki, hogy felismerhessük! Zöldet pedig annak, aki Isten emberének tűnik.

A kérdésem komoly. Ismétlem: Nem vicc kategória! Minden segítséget szívesen fogadok felekezettől vagy vallási, politikai meggyőződéstől függetlenül. Cél: Idejében megfejteni és a lehető legpontosabbá tenni az üzenet tartalmát.



2022. okt. 6. 06:51
A kérdező szavazást indított:
az igen az igen
a nem az nem
ami pedig ezeken felül van, az a gonosztól való
8 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne böjtölj többet.
2022. okt. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

A Biblia óvatosságra int az szellemi lenyektől jövő üzenetekkel kapcsolatban, mert emberként semmiképpen nem tudsz különbséget tenni, hogy Isten angyala, vagy egy negatív lény aki átadja az üzenetet.

Ami miatt ez kockázatos hogy ilyenkor kiválasztottnak érzi magát az ember, és elviszi az EGO.

Óvatosságot és bölcsességet javaslok testvér 🙏

2022. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem volt egyszerű, de végig olvastam, és félek, hogy megidéztem valamit...

Amúgy a helyesírási hibákkal mi a helyzet? Mert összezavarodtam... azok is helytelenül jöttek le, ez is egy jel??

2022. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szasztok! Köszönöm a válaszokat, amíg eddig érkeztek.

A böjtöt nem önként választottam. Úgy vélem, ez Isten akarata volt, hogy böjtöljek. Ne gondoljatok arra, hogy kenyéren és vízen éltem csak 3 napig vagy hogy egyáltalán nem fogyasztottam semmi ételt, mert ez nem ilyen jellegű böjt volt. Nem önként böjtöltem, hanem így hozta az élet. Egyrészt szellemi böjt volt. Nem fogyasztottam az elmémmel sem filmeket vagy sorozatokat. Nem szennyeztem magam világi javakkal. A fizetésem még múlt hónapban elfogyott, viszont hogy legyen ételem, italom és a legalapvetőbb szükséges fogyasztási cikkeim, arról gondoskodtam. Ha kísértés ért, azt elutasítottam. Se nő, se pia, se játék. Meg van írva, nem csak kenyéren él az ember, hanem minden szóval, mely istentől származik. inkább a zsoltárokból táplálkoztam, és az igékből. Józan életvitelre törekszem, noha sem vega nem vagyok. Bizonyos tekintetben már évek óta böjtölök. Igyekszem minél közelebb kerülni Istenhez. Inkább a művészetek felé nyitottam újfent és elkezdtem verseket is írni. Pénz híján mivel üsse el az időt az ember?

Tegnap a böjt véget ért és Isten jutalmazott mindennel. Ez már nem kísértés volt, hanem a munkám gyümölcse. Munkahelyemen áthelyeztek egy régóta áhított pozícióba. Veszélyes és kihívásokkal teli időszak következik, de ezt szerettem volna csinálni már egy éve is, csupán most nyílt rá végre lehetőség és ez egy nagyszerű hír volt. Végre engedhettem a nadrágszíjon annyit, hogy egy délutánt a normalitás magasságában töltsek. Este viszont ismét írni kezdtem, egy rég nem látott külföldön élő magyar ismerősömre írtam rá. De a ,,csá Sanyi!" köszönés után ez a szöveg keletkezett. Írnom kellett, nem tudtam abbahagyni. Mintha egy kedves apó vezette volna az ujjaimat, biztosítva közben arról, hogy ő vezényel mindent, ami körülöttem történik. Olyan szeretetet tapasztaltam meg abban a pillanatban, amilyenben már rég nem volt részem. Hálát éreztem, gyengédséget. Így érezheti magát egy kutya, amikor gazdája megsimogatja és jutalomfalatot kap. Én pedig boldog voltam, noha pénzem azóta sincsen, sem nő, sem játék. Egyszer csak lenyomtam az entert és elküldtem az üzenetet. Régi barátom kiröhögött, azt gondolván, biztos betéptem. Elnézést kértem tőle, mondván az üzenet félre tévedt. De nem bántam, hisz így van valaki, akinél megőrződött ez az eredeti verzió.

Hát így született meg ez a pár sor, tulajdonképpen a semmiből jött.

nem javítottam rajta, mert azt is megpróbáltam, de végig olvasva a kijavított verziót, mintha elveszett volna a varázsa az üzenetnek. Ez így őrzi meg azt az érzést, amit ugyanúgy újra érzek, amikor átéltem a legelső legépelését. Mintha az általam végzett javításokkal minőségi romlást érnék el. Arra gondoltam, hogy valamiként revideálni kellene ezt a pár sort, de ezt nem tehetem egyedül, a Bibliát sem egy ember írta. Nézzétek, ez az üzenet úgy vélem inkább szól a magyarságnak, mint közvetlen nekem.

Volt egy erős gondolat rólunk magyarokról: nem véletlen vagyunk itt: Egy bölcsőt őrzünk kis hazánkban, melyben egy csecsemő alussza édesen álmát.

Arra gondoltam, Jézus tanítása alapján eljárva előszőr ott próbálom megfejteni mindezt, ahol azok vannak, akik tőle származónak vallják magukat, tehát itt a vallás rovatban. Viszont ezután, ha nem kapok érdemi segítséget én is tovább állok a pogányoknak hírdetve ezeket a sorokat, az ezotéria rovatban.

Volt már egyszer hasonló élményem 2 évvel ezelőtt. Akkor egy könyvet írtam meg, majd ezután egy utazásra indultam az ország másik részébe, hogy segítsek a rászorulókon. Az egy fél éves elhívás volt. Visszatérve ugyanúgy visszatérhettem a jelenlegi munkahelyemre, mintha mi sem történt volna és a körülmények úgy hozták, hogy 1 éven belül be is előztem némelyeket, akik nálam régebb óta ott vannak kivívva a vezetőség elismerését. De ezt mind Isten dicsőségének tartom, mert tudom jól, nem az én érdemem. Én Krisztust vallom évek óta megváltómnak és magamat tőle származónak tartom, hiszen Nélküle már halott lennék, meg sem születtem volna. A názáreti Jézus Krisztus töltötte meg elsivárosodott, elmagányosodott életemet tartalommal, színekkel és valódi értékkel, értékes megismételhetetlen testvérekkel, apákkal, anyákkal, gyermekekkel.

Ennyi magyarázattal adósnak érzem magam. 3. válaszoló, téged tartalak eddig leginkább Isten emberének.

2022. okt. 6. 12:12
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Valóban fentről jött. Olyan 86%os pontossággal transformáltad át energiából Magyarra.


A te hitedet használta egy egyértelműen teljesen jó szándékú magasabb/fejlett/bölcsebb entitás, hogy hasson rád, hogy a te világodat használja alapul, hogy valóban helyesen cselekedj.

Külföldön élsz? Ha igen, akkor mihamarabb költözz vissza.

2022. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, én Magyarországon élek. de az ismerőseimnek negyede, harmada külföldön él. Én szeretem a magyar földet. A nejem ezért is vált el tőlem, mert nem voltam hajlandó elmenni külföldre. ő kiment és vitte a gyerekeket is. telefonon van családom. De hát ezért is hálásnak kell lenni, hiszen így beszélhetünk. Viszont mondjuk száz évvel ezelőtt már körülményesebb és időigényesebb lett volna tartani a kapcsolatot a külföldre vetődött családtagjainkkal, barátainkkal. Unalmamban verseket írok mostanában, két hete.
2022. okt. 6. 19:18
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha tényleg megtörtént, amit leírtál, akkor nyilván valódi az üzenet, hiszen az elmédben megszületett, te pedig leírtad. Az, hogy honnan jött ez az üzenet, az teljesen más kérdés. A gondolatainknak 4 alap forrása lehet:


1. Vannak a saját gondolataink, amikben senki más nem befolyásol, hanem tényleg a mieink.

2. Aztán ott vannak más emberek gondolatai. Nagyon döbbenetes belegondolni abba, hogy a gondolataink, a tudásunk, a hitünk nagyon nagy része egyáltalán nem a sajátunk. Azért hiszünk dolgokban, mert valakitől hallottuk. Azért vagyunk meggyőződve bizonyos dolgokról, mert ezt és ezt tanították nekünk, stb.

3. Aztán ott van a szellemvilág, a gondolataink lehetnek a sátán gondolatai. Ő is bele tud ültetni gondolatokat emberek elméjébe. Aztán ezek az emberek megfertőzve ezektől a gondolatoktól, különböző módon terjesztik azokat.

4. Végül, de nem utolsó sorban, ott vannak Isten gondolatai.


Azok a gondolatok, amelyek megjelennek az elménkben, e fenti 4 közül bármelyik forrásból származhatnak! De honnan lehet tudni, hogy melyik melyik? Egyáltalán fontos ez? Azt gondolom, hogy olyannyira fontos kérdés ez, hogy az egész életünket, sőt az örök sorsunkat határozza meg. Amit gondolok, aszerint fogok cselekedni. Amiben hiszek, aszerint fogom élni az életemet. Ésaiás próféta elmondott egy fontos dolgot. Sőt, ez nem Ésaiás saját gondolata volt, hanem arról beszélt, amit Isten gondolt. Ezt mondta:


"Mert nem az én gondolataim a ti gondolataitok, és nem a ti útaitok az én útaim, így szól az Úr! Mert amint magasabbak az egek a földnél, akképpen magasabbak az én útaim útaitoknál, és gondolataim gondolataitoknál!" Ésa 55:8-9


Kapásból szembeállítja a saját gondolatainkat és az útjainkat Isten gondolataival és az Ő útjaival. Hatalmas tud lenni e kettő közötti szakadék. De miért van ez? Ahogy fent is írtam a 2. pontnál, a gondolataink túlnyomó része nem a sajátunk, hanem más emberek gondolatai. De ezeknek az embereknek honnan származtak a gondolatai? Szintén más emberektől. Vagy akár gonosz, hitető szellemektől. Minden hazugság ide sorolható. Minden hazug nézet, minden hazug tanítás. Az az ember, aki a hazugságban hisz, vak. A hazugságot gondolja igazságnak, és ő erről mit sem tud...


Hogyan lehet megismerni, hogy egy gondolat kitől jött? Nem könnyű kérdés, de elárulom, mi a kulcsa: tekintély. Ki az, akiben megbízom, ki az, akinek a szavára hallgatok, ki az, akinek engedem, hogy befolyásolja az életemet, ki az, akire rábízom magamat.


Nagyon kevés olyan ember van, aki valóban ismeri Istent, és akinek a gondolatai megegyeznek Isten gondolataival. Nagyon nagyon kevés olyan ember van, akire érdemes hallgatni. Sőt, Jeremiás azt mondta (és Isten szavát közvetítette):


"átkozott az a férfi, aki emberben bízik" Jer 17:5


Tehát, ha a fenti 4 pontot átnézzük, jól látszik, hogy a 2. egy nagyon veszélyes dolog. Arra építeni az életünket, hogy mit mondanak vagy tanítanak az emberek, könnyen az üdvösségünkbe kerülhet. A fenti Ésaiás idézet megelőző része így szól:


"Keressétek az Urat, amíg megtalálható, hívjátok őt segítségül, amíg közel van. Hagyja el a gonosz az ő útát, és a bűnös férfiú gondolatait, és térjen az Úrhoz, és könyörül rajta, és a mi Istenünkhöz, mert bővelkedik a megbocsátásban." Ésa 55:6-7


Azt mondja, hogy a bűnös férfi hagyja el a gondolatait! A 3. pontról van itt szó. Azokról a gondolatokról, amik a sátántól származnak. A bűn a gondolatokon keresztül jön be az életünkbe. A sátán helyezi el oda, és ha megtűrjük ott, akkor bekerül a szívünkbe, és ha oda bekerült, akkor a cselekedeteinkben meg fog nyilvánulni. Nem véletlenül mondja a Példabeszédek, hogy minden féltett dolognál jobban őrizzük meg a szívünket, mert onnan indul ki minden élet. De innen származik minden bűnös cselekedet is Jézus egyik példázata szerint. Ami a szívembe került, az már a saját részemmé vált. Az eredetileg kívülről jövő gondolat a sajátommá válik, és a cselekedeteim követik azt. El kell hagynunk a gonosz útjainkat és a bűnös gondolatainkat - ezt hívják megtérésnek, amikor kivetem magamból ezeket, és elfordulok tőlük. Aki segítségül hívja az Urat, azon Ő könyörül, és megbocsát. És ha a 2-es és 3-as pontot rendbe tettük, nincs más hátra, mit az 1-es és a 4-est szinkronba hozni, vagyis egyre jobban megismerni Isten gondolatait, és az Ő útjait. Ha ez megvan, nem lesz kérdéses többé, hogy mi az, ami Istentől van, és mi nem.


A bűn viszont egy hatalmas probléma. Ez válaszfal Isten és köztünk. Isten szent, és az Ő szentségét egy bűnös ember nem élheti túl. Nincs kis bűn vagy nagy bűn, ez fekete vagy fehér. Vagy bűnös vagyok vagy tiszta és szent - nincs köztes út. De Jézus azért jött, hogy megtisztítson. Hogy Isten és köztünk levő válaszfalat lerontsa. Őbenne nem volt bűn, ártatlanul szegezték Őt keresztre - érted és értem. A bűnért járó büntetést, a halált átvállalta helyettünk, hogy minket megtisztítson, hogy megszenteljen, és betöltsön az Ő Szent Szellemével. Ahogyan a próféták is telve voltak Szent Szellemmel, ez Isten akarata és gondolata minden gyermeke számára. És ahogyan a prófétáknak közvetlen kapcsolatuk volt Istennel, ugyanez nekünk is meglehet. Ehhez meg kell térnünk Istenhez, be kell merítkeznünk (azonosulás Jézus halálával és feltámadásával), és ezután vehetjük a Szent Szellem ajándékát, ahogy az apostolok is megkapták. Ezután prófétálhatunk, kaphatunk kijelentéseket Istentől.


De visszatérve az "üzenetedre", nem akarlak megbántani, de én nem gondolom úgy, hogy Istentől lenne. Többször is átolvastam, de nekem elég zavaros. Te magad se tudod, hogy honnan, milyen forrásból jöttek a gondolataid. Az írásodból ítélve pedig, nincs olyan kapcsolatod Istennel, hogy Istennek egy tiszta edénye lennél, aki át tudná adni Isten üzenetét. De még lehetsz! Csak hiányzik még pár alap dolog az életedből.


Isten áldjon!

2022. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

értelek, akkor most kérem az Urat, hogy áldjon meg a szepen szólás helyett a szépen írás ajándékával, hogy elmagyarázhassam. Igen, tulajdonképpen már előre meg is tette:

A gyermeknevelés miben léte

nem holmi csekélység.


Tanár nélkül nincs jövő.

E mondat nem téved.

A tanítás egy kikötő,

ahova minden hajó betérhet.


A hajókban van rakomány,

amit felpakolnak a kikötőkben:

étel, ital, adomány

s fogadják ezt kitörőbben.


Kicsinyeink, mint kis hajók

szelik át az tengereket.

Visznek magukkal útravalót,

mindenféle fegyvereket.


Ezért mondom: Nem mindegy,

mi kerül a koponyába.

Amin az iskolában végigmegy,

azt az élet honorálja.


A tanárokon a felelősség,

hogy e hajókat megpakolja.

Pakoláskor beleszőtték:

hogy: ,,E kormányzat megzsarolta.”


A hajóknál jobb hasonlat:

Süsünk kenyeret a népnek!

Ez a bevett gyakorlat,

piros pontot a péknek!


Élesztő nélkül mit sem ér,

de cukor is kell hozzá

Hisz úgy jó a magyar kenyér,

amit a péktől elhoznál.


Mi lesz belőlük e nélkűl?

Nem tudom, de nagyon kemény.

A fegyver tán nem így készül?

Mit tegyen, ha buta szegény?


Kell a hús a darálóba,

ezt mindig is tudtuk.

Katonaság varázscsókja

Mindvégig aludtunk.


Bizony mondom: magyar az is,

aki a németeknek mosogat.

Döntsd el magad: Igaz-hamis?

A kormány harcra noszogat.


Békéről áradoztak,

s felfegyverzik az országot.


Megújuló szövetség,

időskori öregség, ígéret.

Túlvilági követség,

esküvel tett végítélet.


Kötés ez és ajándék,

kiérdemelt örökség.

Mintha kincset találnék.

Elénekelt tömörség.


Ártások és bántások,

simogató érintések

Csapások és áldások,

bilincsbe veretések.


Szabadító Fejedelem,

bölcsességre tanító.

Szalad zsinóregyenesen

a fájdalomcsillapító.


Nemes feladat adatott:

Ősi földjeink megőrzése.

Adott nekünk feladatot

a mesterségek művelése.


Nem húsod kell, nem a véred,

csak pihe-puha gyapjúd, tejed.

Te vadbarom, hát nem érted?

Együtt találunk új rímeket…


Ám hazudni lenne vétek!

Vajon, most merre tartunk?

Közös útra hív egy ének,

ez a mi forradalmunk.


Hozzád is szól imánk

Te Magyarország Istene!

Legyen ez a Mi Hazánk,

hisz betakar ismeretete.


Juhok vannak az akolban,

mint vágásra érett birkák

Őseink meg a pokolban

Levelüket megírták:


,,Ne vágd a birkákat,

a húsa amúgy is drága.

Nevelj báránykákat,

mert övék Istennek országa!


Aki keres az talál,

tartja a bölcs mondás.

He elesik, feláll,

de ez nem közmondás.


Mert aki kér az idővel kap.

Bizony, ez is mind igaz,

mert eljött az ítéletnap

s egy országot végig nyilaz.


Aki pedig kopogtat,

annak ajtók nyílnak meg.

Hagyd a megszokottat,

Hölgyeim és gentlemannek!”


,,Helló, szia váratlan!”

ez meg a Punnany Masszif

Az anyaguk vágatlan,

remélem nem haragszik.



Már értem a költőket,

előbb szegények voltak

De nem ölték meg őket.

Lettek élők, majd holtak.


Bizonyságul: a szegénység

sok mindenre rávisz.

Na ehhez kell a szerénység,

mert jöhet az árvíz.


De ne mondjátok el nekem,

hogy előre meg mondtam.

Hagyd kérlek, hogy megvegyem,

mert Aradiak napja van.


A történelem és tanáraink,

akik mellettünk álnak

Ők lesznek legjobb barátaink,

áldás eme országnak.


Igazából arra gondoltam

és ezen sokat dolgoztam:

Rímbe szedve megosztottam,

Magamba el nem fojtottam:


Hogy mondok nektek valami

nagyon-nagyot: Bölcsességet.

Hát nem maradok maradi

adósa e töprengésnek.


Okoskodtam, de rájöttem,

hogy bölcset szólni nem tudok.

Majd az ember gyors rádöbben,

hogy vannak kedves gesztusok.


Kelj fel, igyál egy kávét, teát

vagy kakaót. Tégy így tehát.

Dolgozz! Van ki szívedbe lát,

közösen nyerhetünk trófeát.


Csináld végig a mai napot

és esténként úgy zárd le,

hogy izgulva várd a holnapot.

Vajon hasznos voltál-e?


De vajon mit tettél azért,

hogy előrébb juss, tovább?

Okoltak-e téged bajért?

Szíved volt-e szaporább?


Boldog volták közben baszod?

Azt azért el ne felejtsd!

Ha éltél, azt is megkapod,

csak vigyázz, nehogy elejtsd!


Az olyan belülről fakadó,

tagadhatatlan jó érzés.

Meleg mint egy puha takaró,

egy ártatlan összenézés.


Kéri valaki ezt a terhet? Nem nehéz ez, pehelykönnyű. Kéri valaki az igát, amit vonok? Nem keserű, inkább édes. Ez itt Magyarország térképe és benne megjelölve a fellépő prófétával, akinek nincsen becsülete, hiszen sosem hagyta el a hazáját. mert meg van írva: Mert Jézus maga tett bizonyságot arról, hogy a prófétának nincs tisztessége a maga hazájában.

2022. okt. 6. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

4-es hozzászólásod sokatt tett a dolog vilában való elhelyezéséhez.

Eredendően röviden azt akartam válaszolni, hogy a tisztánlátáshoz tisztaság kell. Csak az láthat tisztán aki tiszta. Viszont három nap böjt nem böjt. Három nap után kezdődik valójában a tisztulás. Addig csak a legutóbb bevitt dolgok feldolgozása és salakaik kiválasztása húzódik. Jelen világunkban azonban "nyugati" életivetlünk meghatározó következménye a rossz emésztés(feldolgozás) és a rossz kiválasztás. Nem csak fizikai azaz testi élettani hanem szellemi és érzelmi értelemben is. Mindez egész életünk során halmozódó lerakodásokat eredményez. Ennek eredményei testi betegségeink és szellemi, lelki torzulásaink is.

A sok évtizedes szemét és salak halmokat nem lehet három nap alatt pusztán böjttel lebontani.


De írtad azt is, hogy tualjdonképpen már régebb óta böjtölsz, és leírt példádból látható, hogy azon kevesek közé tartozol, akiket a fenti életmód feltehetően kevésbé, kevéssé érint. Azonban nem ismerünk, így igazán az arányokat benned és az irányokat előtted nem tudjuk objektívan felmérni....

...mi, a többiek... És ez itt a következő nagy kihívás eredeti kéréseddel kapcsolatban:


Ha saját tisztánlátásod kérdéses önmagad számára, figyelmedbe jánlom az olvasóid tisztánlátásának kérdését. Nincs értelme olyanoktól kérni tanácsot tisztánlátás ügyében, kiknek tisztaságával kapcsolatban nicsen semmilyen támpontod!

Úgy értem az üzenet értelmezőinek is tisztának kell lenniük, hogy "objektíven értékelhessék" üzeneted.


Egyedül azt tudom tanácsolni, hogy ragaszkod ahhoz az életmódhoz, ami tisztán tart, ami nem szennyez. Ez önmagában idővel a régebbi lerakódásokat is kimossa, kikoptatja. Viszont a testnek meg kell adni a normális működéséhez szükséges energiát, és rendezni kell energetikáját, azaz élettani folyamatainak normális működését biztosítani kell.

Véleményem szerint ehhez kellenek testi gyakorlatok is...


Elveid, szabályaid betartásával ne engedj magadnak kompromisszmokat. Ismerd fel hibáidat. Részrehajlás nélkül vizsgáld szellemed, érzelmeid, figyeld testi állapotod hatását előbbiekre.

Ha másokban látsz ilyen jellegű "hibákat" nézd el nekik. Nem gyűjts magadban ellenszevet irántuk, mert az is téged szennyez, mérgez.


A Tisztaság módszer Krisztus meglátására: az igazság, az út és az élet.

E három egyszerre. Az igazság ugyanis nem objektív kell legyen, mivel minden élőnek megvan a saját szubjektív igazsága. Ezér az élet rendjébe illeszkedő, életet serkentő rendszerben kell az igazságosságot mérni. Az élet lényege pedig az út bejárása az Egy felé.


A tisztaság központi kérdés. Ezért SZŰZ ANYA. Az aboszolútumot ÉRINTETLEN (közvetítésével) kell ANYAG-osítani, megtestesíteni.

Ennek fontosságát kiemeli, hogy már Máriát is Szűz szülte.

2022. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Én hívő vagyok, de azért nem vagyok ostoba. Az egésznek kicsit mesterkélt szaga van olyan propaganda jellegű. Ezzel nincs is semmi baj. Sokkal inkább a burkolattal, a külső csomagolással stb. Sok mindent megéltem már az 55 év alatt.

Sajnálom ami a családi állapotoddal történt. Nem vagy egyedül, Van egy nagyon érégi gyerekkori barátom aki fiatal korát külföldön élte ott is nősült meg egy hívő keresztény gyülekezetben. Mára már 2 felnőtt lánya van. A felesége elvált és utólag kiderült már volt egy másik kapcsolata. A barátom hazaköltözött MO-ra evvekkel ezelőtt most nyomda Mesterként dolgozik már jó néhány éve.

2022. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!