Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet ki idegelni egy...

Hogyan lehet ki idegelni egy római katolikust?

Figyelt kérdés
Annyi lenne csak, hogy lehet kiidegelni egy római katolikust akki nagyon hívő? Milyen kérdésekel lehetne felcseszni addig hogy ordítson vagy valami(tanár)

2022. dec. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy sikerül ilyen mértékben, legfeljebb akkor, ha olyan súlyos mentális problémákkal küzd, mint te. Lehet érdemes lenne kezeltetned magad, pszichiáterek már sok dologra tudnak gyógyszert felírni, lehet téged is tudnak kezelni.
2022. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lucifer-666 ***** válasza:

Töröltem a válaszomat, mert korlátozták az információ megosztó központomat. Sajnálom, illetve már nem.


Miért akarod idegelni? Mi az igazság?

2022. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Aki nagyon hívő, az nem szokott üvöltözni és dühbe gurulni buta kérdésektől.

Inkább kérd meg a szüleidet, hogy irassanak ki a hittan óráról, vagy egyszerűen lógd el.

2022. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Nekem egyszer sikerült felcseszni a hittan tanár agyát, ott voltam év végén 5 db karóval. Üvöltött velem, hogy szégyenbe hozom az iskolát. Végül adott egy kettest és hármassal átengedett. :(
2022. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az, hogy kit hogyan és mivel lehet "kiidegelni", nem a vallásától és a vallásosságától függ.
2022. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod felcseszni az agyát?

Eléggé gyerekes dolog ilyesmin törni a fejed

2022. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lcb válasza:
19%
Ha Jézus feltámadt, a vére miért maradt a torinói leplen?
2022. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
#7 ez az egyik legrosszabb érv, amit hallottam. A te véred még sosem maradt sehol, ha mondjuk megvágtad az ujjad vagy hasonlók? Attól még élsz.
2022. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!