Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valóban az Antikrisztus a...

Valóban az Antikrisztus a zsidó Messiás?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 18:07
1 2
 1/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

De ezt honnan veszi mindenki?!


Már lassacskán 7-edik ilyen kérdés ez amit látok.

2023. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
A Názáreti Jézus a zsidó Messiás, majd a második eljövetelkor végre meg fogják érteni és megtérnek hozzá.
2023. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az Antikrisztus (vagy hamis messiás) az aki el fog jönni mint megváltó és a zsidók megváltóként fognak rá tekinteni, és Istenként. És a zsidók másik része pedig akkor döbben rá hogy Jézus az igazi Megváltó. Utána az Antikrisztus 3,5 évig uralkodni fog az egész világon és békét teremt az egész világon és egységet. Aztán 3,5 évig pedig pusztítani fog, megöli a keresztényeket, meg mindenkit aki Jézust tartja megváltónak és nem imádja őt (Antikrisztust) és nem veszi fel a bélyegét.
2023. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. amit írtam azt a kereszténység mondja az Antikrisztusról.
2023. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
zsidók ugyebár várják a messiást, mert nem hiszik hogy Jézus volt az. és majd jön messiás, de az az Antikrisztus lesz.
2023. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
47%
Hol mondja a kereszténység hogy zsido messiásként jelenik meg?
2023. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 A kereszténység csak annyit mondd, hogy az Antikrisztus csodákat fog tenni és rengeteg sok embert fog félre vezetni, köztük zsidókat is, és a hagyományosan elfogadott értelmezés az, hogy őt fogják sokan a Messiásnak gondolni, zsidók is és nem-zsidók is.
2023. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én keresztény vagyok, sok gyülekeztbe jártam, és sok helyen hallottam azt amit írtam a 3-as és 5-ös hozzászólásomban. Jártam, Hit gyülekezetébe, Biblia szól gyülekeztbe, Omega gyülekezetbe, Reach out for Christ magyarországi gyülekezetébe. És sok internetes anyagot néztem ezzel a témával kapcsolatban is meg úgy általában a kereszténységgel kapcsolatban, sok keresztény anyag van erről, persze ahány gyülekezet annyiféle teológia, de nagyjából ugyanazt mondja az egész kereszténység.

Olyanokat is néztem amik már túlmennek a kereszténységen, összeesküvés elméletek irányába, ahol az egy világvallást és egy világállamot hozták összefüggésbe az Antikrisztussal.

2023. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Film

Apokalipszis - Az Antikrisztus korában: https://www.youtube.com/watch?v=MuprAUOShGc

Az Antikrisztus korában 2. rész: https://www.youtube.com/watch?v=W76WaKa7VxY


Mondjuk a film is összefüggésbe hozza a szabadkőművességet az Antikrisztussal, tehát ez már szinte a kereszténységhez tartozik, mert a film nem összeesküvés elmélet, hanem rendes sima keresztény film.

27:06 percnél mutatja azt a piramist ami az amerikai egydollároson van, amiről szabadkőművesek hivatalosan elismerik, hogy az ő szmimbólumuk. Erről is van videóm.

És ami érdekesebb hogy a filmben ahol az a piramis van, ott pont az Antikrisztusról van szó, illetve a virtuális valóság program logója a az egydolláros piramis, ami pedig az Antikrisztusé a filmben.

2023. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt is lehet mondani, hogy az Antikrisztus birodalma a Bábel tornya, Babilon. És azért kell angolul tanulnunk, hogy egy nyelv legyen a világon és az Antikrisztus tudjon uralkodni az egész világon. A Bábel tornyát azért tudták felépíteni mert egy nyelv volt. És most azon dolgoznak hogy megint egy nyelv legyen és újra építik a Bábelt.
2023. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!