Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy szentelt ostyát börtönb...

Lucifer-666 kérdése:

Ha egy szentelt ostyát börtönbe zárunk, akkor azzal lényegében Krisztust ejtettük fogságba?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha ostyáknak való börtönbe zárod - létezik egyáltalán börtön ostyáknak? -, akkor is speciális börtön kell, hogy a szentelt rész ne tudjon elillanni idővel.

Ha van ilyened és sikerül bezárni anélkül, hogy közben megtérnél... Akkor elmondhatod, hogy börtönbe zártad Krisztus testének egygoogolquadriplexednyi részét.

2023. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Szia Lucifer-666!


Én azért többre tartalak téged annál, hogy ilyen ostoba kérdéseket tegyél fel. Te is tartsd magad sokkal többre és értelmesebbre!!!


Nincs olyan, hogy szentelt ostya, meg a kenyérből szent ostya lett stb. az ostyának semmi köze Jézus "testéhez" valamint az "Úrvacsorához"!!!! Ez a katolikus vallás által kitalált rémálom és agyamentség!!!! Foglalkozni sem érdemes vele, felesleges időtöltés.

2023. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

A válaszodból látszik, hogy tényleg nagyon sokra tartod lucifert :(


Én inkább Krisztust tartom sokra, aki azt mondta, hogy "Vegyétek és egyétek, ez az én testem!"

2023. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát, Lucifer... én inkább azt mondanám, hogy ilyen kérdést akkor se írj ki, ha teljesen rosszul érzed magad.

Te ennél sokkal többre vagy képes.

2023. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
'gyalágyult.
2023. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

#3#: "A válaszodból látszik, hogy tényleg nagyon sokra tartod lucifert :(



Én inkább Krisztust tartom sokra, aki azt mondta, hogy "Vegyétek és egyétek, ez az én testem!" "


Ne keverjük a szezont a fazonnal! Nem tartom többre emberként mint Jézust. Egyszerűen csak bele látok, és tudom, hogy van egy problémája amin nem tudja túl tenni magát és nem tudja a helyére rakni a dolgokat és eseményeket esetleges személyes sérelmeket. Röviden és szűken ennyi! Már korábban is írtam és jeleztem, más hozzászólásoknál ugyanezt, de nem igazán akart nyitni ez irányban!

2023. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát még jó, hogy a sátánt nem tartod többre Jézusnál, de úgy tűnik, téged kevésbé érdekel, amit Jézus tanít.
2023. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7#: "úgy tűnik, téged kevésbé érdekel, amit Jézus tanít."


Mire gondolsz pontosan, ezt nem tetted egyértelművé!!!!

2023. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Dehogynem, teljesen egyértelművé tettem, nézd, ezt írtam:


Én inkább Krisztust tartom sokra, aki azt mondta, hogy "Vegyétek és egyétek, ez az én testem!"

2023. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos akkor a kérdezőt kellene megkérdezni, mit is akart ezzel az egész ostyázással!!!! Szerintem ő sem igazán tudja!!!!
2023. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!