Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ortodox keresztények nézhetik...

Ortodox keresztények nézhetik a My Little Ponyt? (friendship is magic és az equestria girlsre gondolok pontosan)

Figyelt kérdés

Mert én megnéztem őket és csak most gondolkodom azon hogy amúgy meg szabad-e. :(

De nem tudom, kérlek segítsetek és sajnálom ha nem szabadott volna.


Kiteszek egy szavazást, de kérlek írjátok le azt is, hogy miért vagy miért nem szabad, mert szeretném tudni.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. febr. 17. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Nézhetik
Nem nézhetik
15 szavazat
 1/5 Lucifer-666 ***** válasza:
90%
Igen🌈
2023. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézheted nyugodtan, az Isten nem gyűlöli se a pónikat, se az Adobe Flash grafikát.
2023. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

A kereszténységben egy olyan filozófia van, hogy sok mindent szabad, de nem minden használ.

Tehát eleve csak az tilos, ami bizonyítottan romboló. Sátánista propagandát például ne nézzél.

Amelyik pedig kétséges, ott vizsgáld meg, hogy milyen hatással van rád:

- ha csak szórakoztat, ott semmi gond. Lásd: Harry Potter. Már persze, ha a helyén kezeled, és pl. nem hiszed el.

- ha úgy akar átformálni, hogy gonoszabb ember legyél, az nem jó, ilyet ne nézz!

2023. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam az első három évadot az MLP FiM-ből, nem volt benne semmi olyan, ami miatt ne lehetne megnézni 🙂 A többiről nem tudok nyilatkozni.


Egy katolikus

2023. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!