Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok ha betraják az...

A muszlimok ha betraják az erkölcsi normákat, de nem hisznek Krisztisban, mint megváltó, bekerülhetnek a mennyországba vagy mindenképpen hinni kell az Úr tanításaiban és erkölcsi útmutatóiban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:08
1 2
 1/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Ha az eredendő büntől az tisztit meg hogy hiszünk jézusban mint isten fiában és a kereszthalálós megváltásában, akkor értelemszerüen mi nem kerülünk be a mennybe.
2023. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Drakula vagy Ahmed. Semmi baj a második feltámadásnál te is ott leszel. Téged ésa muszlimokat majd cselekedeteitek alapján fog az Úr elbírálni. Addig lehet bekerültök a seolba. Nállatok ez hogy van Drakula? Kik nem kerülnek be a mennyországba?
2023. márc. 14. 17:24
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet Jézusnak elég ha erkölcsileg normálisan élsz
2023. márc. 14. 17:25
 4/19 anonim ***** válasza:
Jézus tanítása alapján igen, van esélyük. Gondolj a kosok és juhok szétválasztására, ott beszél erről.
2023. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Nállatok ez hogy van Drakula? Kik nem kerülnek be a mennyországba?"


Gondolom a gyerekek és szellemileg dőntésthozni képtelen emberek meg az ut keresők kivételével mindenki aki nem azt hiszi amit mi.


E téren elég pontos a Korán.


Illetve szerintem a ti könyvetek is. De utána nézek.

2023. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Minden keresztény mást mond. Volt olan keresztény aki azzal fenygetett hogy ha Jézus visszajön legyilkol engem mert muszlim vagyok :)
2023. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6

Kicsit hihetetlen, bizonyítanád?

2023. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi hihetetlen? Sokszor feltették már ezt a kérdés és vannak olyan keresztények akik szerint aki nem fogadja el Jézus istenségét és a többi keresztény tanítást az pokolra kerül.
2023. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Mi hihetetlen?"


Szerintem a "Volt olan keresztény aki azzal fenygetett hogy ha Jézus visszajön legyilkol engem mert muszlim vagyok :)" beszél, hiszen a poklot valló keresztények egyáltalán nem hihetetlenek, de olyanról amiről te beszélsz bizonyára keveset hallhatott.

2023. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8

Az a hihetetlen, hogy valaki konkrétan ezt mondta. De látom, hogy nem sikerült bizonyítani, valószínűleg megint kicsit nagyot mondtál :)

2023. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!