Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A reinkarnáció és ez a sok...

A reinkarnáció és ez a sok hamis tanítás csakrákról meg életenergiákról lehet a Sátán műve vagy ez az emberi butaság tükörképe?

Figyelt kérdés
"Bizony lesz olyan időszak amikor az emberek hamis tanítókkal körbeveszik magukat és csiklandoztatják a fülüket kényük kedve szerint"

2023. márc. 17. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
A biblia és ez a sok hamis tanítás istenről meg megváltásról lehet a Sátán műve vagy ez az emberi gonoszság tükörképe?
2023. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lucifer nem tiltja, hogy megismerjünk más vallásokat, jelen esetben jehováét, hisz tudja, nincs mitől tartania, mivel az nem fenyegeti, hogy a többség átpártol tőle, mert nem tartogat semmi olyat, amiért a világ adta dolgokat megtagadjuk, főleg ha már megtapasztaltuk a jó oldalát is. Másrészt a Mesterben hinni célravezetőbb, hiszen semmi sincs korlátokhoz kötve, sem lelkiismereti, sem erkölcsi korlátokhoz. Sokszor tapasztalhattuk, hogy benne bízva olyan dolgok is megvalósultak, melyekről még álmodni sem mertünk vagy amikért bűnhődnünk kellene.
2023. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A teremtett világ sokszínűségétől való félelem lehet a Sátán műve, vagy ez az emberi kishitűség tükörképe?
2023. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bizony, bizony mondom néktek, hogy aki az én beszédemet hallja és hisz annak, aki engem elbocsátott, örök élete van; és nem megy a kárhozatra, hanem általment a halálból az életre. Mert miként az Atyának saját élete van, akként adta a Fiúnak is, hogy saját élete legyen. Jn 5, 24-26.
2023. márc. 17. 11:10
 5/18 A kérdező kommentje:
Higyjetek csak a sok marhaságban amit terjeszt a new age. De majd ha az ítéletre kerül a sor ne sirábkozzatok ha nem lesz örök életetek. Vagy elfogadjátok Jézust vagy bekerültök halálotok után a seolba ahol nem éreztek semmit sak alszotok álmok nélkül. (Nem túl kecsegtető)
2023. márc. 17. 11:16
 6/18 anonim ***** válasza:

Én pedig azt mondom nektek, ne álljatok ellent a gonosznak. Aki megüti a jobb arcodat, annak tartsd oda a másikat is! (Máté 5.39)

Ne mérgelődj, Kérdező, fogadd jámborsággal a szívedben, ami neked nem tetszik. Ha így cselekszel, egy napon talán igazi kereszténnyé válhatsz.

2023. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Bizony, bizony mondom néktek, hogy aki az én beszédemet hallja és hisz annak, aki engem elbocsátott, örök élete van; és nem megy a kárhozatra, hanem általment a halálból az életre."

Ennek a kézirata 200 évvel annak a halála után íródott akinek tulajdonítják.

Sajnos egyetlen szót sem írt egyetlen tanítvány sem, esetleg Mátétól vannak töredéke, de az sem biztos.

Az evangéliumokról mindenki tudja hogy nem azok írták, akiknek tulajdonítják.

Kár itt kötekedned, csak hogy provokálj másokat, és enyhítsd a belső bizonytalanságodat.

2023. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én hiszek Jézusban és a Teremtőben, de pontosan tudom hogy a Biblia emberi tákolmány, sokszor direkt hamis dolgokkal, mert azért a pápák között is volt jó pár, akik az Ördögöt szolgálták.
2023. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen.Az összes pápa.
2023. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
1. János Pál talán kivétel lett volna,meg is gyilkolták hamar.
2023. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!