Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnös ember vagyok, kik...

Bűnös ember vagyok, kik kerülnek az Élet könyvébe?

Figyelt kérdés

Lehet esélyem sincs hogy az Élet könyvébe beleírjanak. Félek hogy nem kerülök bele. Az a baj hogy bűnös vagyok, hiába bánom meg, akkor is az maradok. De én szeretnék majd az utolsó napon jó helyre kerülni.

Melyik részben van hogy kik lehetnek Jézussal? Vagy ez hogy lesz? Vannak akik a mennyei Jeruzsálemben lesznek, és vannak akik meg körülötte, vagy hogy? Kik mehetnek be?



2023. márc. 24. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Benne vagy, hisz létezel.

A lényeg, hogy minél erősebben legyél benne. Egyenlőre halvány a neved, tedd ezt vastaggá

2023. márc. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Katolikus vagy?

A szentgyónásban kapott feloldozás eltörli a bűnöket, mert Istennek hatalma van megbocsátani azokat. Ezáltal kegyelmi állapotba kerülsz, halálod után pedig a mennyországba.

2023. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zsidó vagy, az Engesztelõ Napon megvalljuk bûneinket és kérjük az Örökkévaló, áldott Õ, bocsánatát, amit legtöbben meg is kapunk, így az Élet könyvének a JÒ oldalára leszünk beírva és bepecsételve.
2023. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Keresztény vagyok :)

2023. márc. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!