Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért nem adott képesség...

Isten miért nem adott képességet hogy akármikor szabadon döntsük el férfiak vagy nők akarunk e lenni?

Figyelt kérdés
Isten tökéletlensége lenne ez? Hogy szabadon dönthessünk nemünkről?

2023. máj. 7. 22:44
1 2
 1/20 Lucifer-666 ***** válasza:
54%
Amúgy miért akarsz a másik nem tagja lenni?
2023. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
De hát eldöntötted, mielőtt leszülettél. Csak már nem emlékszel rá, hogy ezt választottad eredetileg! :)
2023. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Miért, Te nem akarsz?

Lucifer.

Mint angyal, Te soha nem tapasztalhattad sem a férfiasságot, sem a nőiességet.

De járva a világot, úgy vélem az évek alatt kifejlődött LMBTQ-mozgalom tagjai és az ellenzőik között soha nem alakult volna ki feszültség, ha Isten biztosította volna számukra a biológiai nemváltást. Ahogy számos rassz között feszülő ellentétek se jöttek volna létre, ha Isten felruházott volna minket azzal a képességgel, hogy választhassunk.


2: Lehet Én dönthettem, de más nem. Lásd a világot, a tinédzserek és fiatal felnőttek és akár idősebbek is, akiket elnyomtak fiatalkorukban, de az idők változásával elő mertek bújni magányos odújukból, és felvállalni magukat, ezek az emberek mind panaszkodnak, mert nem érzik jól magukat a saját testükben. Ők nem dönthettek és ezért soha nem élvezhetik a kiteljesedést sem.

2023. máj. 7. 23:03
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Szabadon eldöntheted, mi akarsz lenni.
2023. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

3-as: és marha sokra mentek azzal, hogy mások lettek, mint akiknek eredetileg születtek - nekem nem tűnik úgy, hogy most olyan jól éreznék magukat a melegek.


A kiteljesedés nem egyenlő a nyílt szxualitással vagy a nemváltással szerintem, hanem sokkal inkább lelki-szellemi szabadságot jelent, amit a nemiségi örlődés kérdése egyáltalán nem alapozhat meg, hiszen minden szenvedés alapja a kötődés, ragaszkodás valamihez...

2023. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Gondolj bele, lehet 10 fiúra jutna 1 lány vagy fordítva. Kinek lenne az jó?
2023. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Lucifer-666 ***** válasza:
58%

#3 érdekes lenne törékeny kis nőcinek lenni, de mivel nem vagyok így, nem fújatok szopós szájat magamnak, hogy fura trampli legyek. Inkább a másik felemet keresem. Ha valaki meleg annak meg legalább ott a saját teste. Az sem ok, hogy más legyen. A bőrünk színét is cserélhetnénk ennyi erővel...

Az a szőrös elmebeteg sem lesz baba, aki pelenkában gügyög. Csak gügye...

2023. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

"Az a szőrös elmebeteg sem lesz baba, aki pelenkában gügyög. Csak gügye..."


Egyetértek!

2023. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Én hallottam olyanokról, akik szabadon eldöntötték, hogy nemet változtatnak, aztán az átalakító műtét után mégis megbánták..


Nem szabad másoknak lennünk, mint akik vagyunk.


Ha valaki férfinek születik, az férfi - hiába vesz fel szoknyát.

2023. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

5: Épp ez az, hogy nem lettek mások. Biológiailag ugyanúgy maradtak és ez a gond. Lehet később az orvoslás fejlődésével Isten hibája kiküszöbölhető lesz, de a jelenben embertársaink nem tudnak úgy élni, mint szeretnének.

Nem minden meleg akar másik neművé lenni.


Lucifer: Látom kihasználod a veled született magasabb tesztoszteronodat, hogy ilyen durva általánosítással lealacsonyítsd a nőket.

Nem fiatalításra gondoltam, az idő létét és hasznosságát nem vonom kétségbe.

2023. máj. 7. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!