Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isteni büntetésből van EU...

Isteni büntetésből van EU rekorder infláció Magyarországon?

Figyelt kérdés

Magyar társadalom alapból is oroszbarát, amikor megkezdődött a háború, szinte az egész ország kiállunk Putyin mellett, hajrá putyin, halál az ukránokra, végre megkapják. Én nem tudok olyan ismerősömről aki elítélné a háborút, szinte minden ismerősöm főleg a fideszesek örülnek, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát.


Meg lehet nézni, a magyarok a ukránok szenvedésesére is röhögő fejet tesznek. Orbán tavaly még a győzelmi beszédében is megemlítette az Zelenszkijt mint ellenségként és hívei röhögtek rajta. Egy olyan vezetőn röhögtek akit többször meg akartak ölni, elrabolni.



A 26 EUs országban a bucsai mészárlás hírére az alábbi reakció volt: Szörnyű, úristen szegény emberek, részvétünk, sajnálat, barbár oroszok, undorító mit tettek.

Idehaza a bucsai mészárlásra, milyen jók az oroszok, megérdemlik, színészek, nem kellett volna húzogatni a medve bajuszt.


De lehetne sorolni, a magyarok mennyire máshogy viselkedtek , mint a környező országok a háború kitörésére.



2023. máj. 31. 11:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehát lehet Isten így bünteti meg a magyarokat amiért ennyire kárörvendőek, az ukrán néppel kapcsolatban?
2023. máj. 31. 11:18
 2/12 Lucifer-666 ***** válasza:
52%
Nem. Vannak primitív oroszok, ukránok, amerikaiak, magyarok stb...őket kell bűntetni. És újra leírom, egy pedofil gyilkos nem hazafi és nem hős.
2023. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha engem kérdezel, én elítélem Putyint, de ukránbarát sem vagyok.

MIndenki bűnös, aki véget vethetne ennek a háborúnak, de nem teszi, Putyin, az USA elnöke, Zelenszkij, egyik se normális.


A büntetést most főleg az ukránok kapják Istentől.

2023. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés nem rég még válasz volt...
2023. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább a kormány évek óta elhibázott gazdaságpolitikája miatt.
2023. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, szerintem inkább az EU büntetése miatt, mert ők nyomorítják a népeket az örökös és semmire sem jó szankcióikkal!


Isten az ukránokat bünteti a korábbi bűneikért.


Az ártatlanokat sajnálom!

2023. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, Isten hibája.

Nem ám a szakmailag teljesen alkalmatlan és/vagy saját zsebükre dolgozó, bűnöző politikusoké... :D

2023. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 KZitus ***** válasza:
59%

Szia

nem. Isten így nem büntet!

"Minden jó adomány és minden tökéletes ajándék felülről való, az égi világosság Atyjától jön alá, aki nem változik, mint az elmozduló árnyék." Jakab 1:17

Ahonnan a tökéletes ajándék származik, a vers szerint, onnan nem származhatnak rossz dologok is. És ebben Isten nem változik, mint az árnyék!

A jelenlegi nehéz életet emberek okozták helytelen döntéseikkel! Attól függ, hol él az ember.

Ha Ukrajnában élnél, teljesen más kérdés vetődne fel benned. Lehet még örülnél is, a "(csak) inflációnak"!

2023. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
47%

"szinte az egész ország kiállunk Putyin mellett, hajrá putyin, halál az ukránokra, végre megkapják."


Azért nem kéne a fidesz konzultáciokat igy beszopni, vagy a kuruc kommentek alapján társadalom felmérést végezni.


"Én nem tudok olyan ismerősömről aki elítélné a háborút,"


Mert egy pincében laksz. Nekem egy ismerősőm sincsen aki nem itéli el. Max a neten van aki nem.


"Egy olyan vezetőn röhögtek akit többször meg akartak ölni, elrabolni."


Egy olyan vezetőn röhögtek aki többször sárba tiporta a magyar kisebbségek jogait, (Most meg még fel is akarta robbantani a vezetékünket, MIUTÁN meg szavaztuk a szankciokat és még segélyeket (Igaz hogy nem olyan sokat) küldtünk.)


"Tehát lehet Isten így bünteti meg a magyarokat amiért ennyire kárörvendőek, az ukrán néppel kapcsolatban?"


Nem. Isten már nagyon régota nem csinál példázatba illő büntetéseket. Ez elrontott gazdasági lépések az orbán részéről, meg az infláció a nyugat részéről. A kettő elegye.


De vissza kérdezek, Isten az oroszokkal bünteti az ukránokat amiért ilyen pöcsök velünk?

2023. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* tanítványi magot
2023. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!