Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten, UFÓ, Szellemek, Gonosz,...

Isten, UFÓ, Szellemek, Gonosz, Jó szerencse? Miben hisz az ember mért kell hinnünk ezekben a dolgokban és ettől ha hiszünk jobb lesz az életünk mit kell tenni hogy jól érezzük magunkat?

Figyelt kérdés

A társadalom miért romlik könyezeti változások poltikikai befolyásolások pénz? mitöl lesz pszichésen az ember beteg depresszió skrizofénia stb?

hogyan tudunk ezen változtatni és egymásban hinni?


2009. jan. 2. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed fel tudnád tenni egyszerűbben és érthetőbben?
2009. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Terry Pratchett Varázskapu (angolul Hogfather) című könyvét. El kell hinnünk az apró hazugságokat, hogy el tudjunk hinni olyan nagy hazugságokat mint kegyesség, jóindulat, és társaik. Ha nem? Mi értelme lenne az életnek?
2009. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

azért hiszünk, mert ezek nélkül nem is lenne érdemes élni!

Képzeld csak el... én hiszem, hogy van élet a földön kívül és előbb vagy utóbb találkozunk velük.

Ott vannak a hívők akik istenben hisznek... hiszik, hogy segít nekik, így van remény a számukra... van akinek csak ez van.

A szellemekt pedig van aki érzi (állítólag), én a nagyanyámat érzem a lakásáben ha ottvagyok, meg anyum barátnőjének a 10 éves kislányát aki rákban halt meg ha náluk vagyunk.

Egymásban hinni nem egyszerű... vagyis bízni biztosan nagyon nehéz.

szóval szerintem azért hiszünk ezekben mert ez ad reményt

2010. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!