Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan néz ki az Ördög vagyis...

Kristóf 95 kérdése:

Hogyan néz ki az Ördög vagyis Sátán?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
belebújik egy szép nő testébe,és észre se veszed.
2011. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
Abban te biztos legyél,hogy az idejárók közül még senki nem látta,sőt nem is igen akad élő ember aki találkozott volna őkelmével-addig jó nekünk :))
2011. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Ördög: [link]


Sátán: [link]


[link]


[link]

2011. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nem láttam, és valószinű nem sok embernek jelent meg, de elvétve azért előfordul. Én azt hallottam, hogy aki látta nem valami ronda, visszataszitó lényről számolt be, hanem egy csodálatos, megnyerő külsejű, vonzó személyiség volt, aki szinte ellenállhatatlanul hatalmába keritette a kisugárzásával azt, akinek megjelent. Olyan késztetést éreztek, hogy ez a személy méltó az imádásra, és csak akkor tudtak ebből az ellenállhatatlan vonzerőből szabadulni, amikor kimondták a Sátán előtt, hogy a názáreti Jézus a testben megjelent Krisztus. Ebben a pillanatban felszabadultak a vonzereje alól, és onnantól egyre rondábbá vált.


Én nem tudom, hogy ebből mi igaz, és mi nem, de spirituális emberként tudok hitelt tulajdonitani a beszámolónak - hiszek a Bibliában és a természetfölötti valóságban. Az emlitett beszámolók azért is hitelesek, mert az Ezékiel 28 Lucifert, aki a Sátán volt a bukása előtt, nagyon szép teremtménynek mutatja be a leirás, meg Pál apostol azt mondja a II. Korintus 11-ben, hogy a Sátán világosság angyalává változtatja magát.


Ez alapján szerintem mindenképp olyan lénynek lehet elképzelni, aki szépnek álcázza magát. Viszont erre nincs is szükség, hisz' a világ istene a Sátán, akit anélkül követnek az emberek, hogy megjelenne bárkinek is. Sőt, a Biblia azt állitja, hogy minden ember a Sátán hatalmába, a Sátán uralmi területébe születik meg, amiből csak a názáreti Jézus Krisztushoz való teljes megtérés által lehet kiszabadulni.

2011. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány centiméteres fémkorong, általában valamilyen nemesfémet, nikkelt meg rezet tartalmaz, vagy máskor téglalap alakú színes-mintás papírlap :)
2011. jan. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ördög.kivéve ha hiszel benne....és akkor már olyannak képzelheted,amilyennek akarod,vagy amilyennek mások mondják.
2011. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barnabas30 ***** válasza:
Kb. 170 cm, barna hajú, vastag szájú, és olyanokat ordibál, hogy "póóóólgártársaim...még vagy 20 bőrt lenyúzok rólatok, oszt jónapot!"
2011. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!