Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Rihanna S&M című klipjében...

Rihanna S&M című klipjében fellelhető egy furcsa és elég ijesztő dolog, kíváncsi lennék ki találta már meg? És ezek után kérdezem, hogy valóban nincs e szabadkőműves, avagy. Befolyásolás a média által?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2011. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nézd meg a klipet figyelmesen, nem akarom lelőni a "poént", főleg az írott szöveges részekre figyelj, és megtalálod.
2011. ápr. 12. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem a klipet (nem az első vagyok) nem láttam benne semmit, viszont visszataszítónak gondolom ezt a videót.
2011. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"...című klipjében fellelhető egy furcsa és elég ijesztő dolog..."



Csak egy...?

Csak az övében...?

2011. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen S&M=szadó-mazó magyarra lefordítva.....nahát ez a Rihanna,micsoda egy feslett nőszemély,légy vele óvatos!
2011. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem az, ti tényleg nagyon vakok vagytok: Princess of Illuminati, erre lettem volna kíváncsi, hogy látjátok e?

Mind amikor a szemüveges fószer jegyzetel, ezt írja le, és a háttérben futó szövegeknél is ez az egyik fő, ami fut.

2011. ápr. 13. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
És abban mi a rossz, hogy az van kiírva, hogy Princess of Illuminati?
2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Istenem micsoda tájékozott emberek vesznek körül, nem győzök csodálkozni.
2011. ápr. 13. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt direkt rakták bele, hogy érezze magát különlegesnek és titkos föld alatti összeesküvéseket felfedező zseninek, aki észreveszi. Ha valóban szabadkőműves/illuminátus jelképeket akartak volna beletenni, azt nem ilyen egyértelműen csinálják, hanem valami szimbolikus módon.
2011. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22:30 és kérdező.

Igen pont ezt nem értem én,sem,hogy vannak akik azt mondják,húúú veszélyes minden pop-és rockzene ami a médiában szerepel,mert sátánista üzenetet hordoz,meg szabadkőművesek manipulálják.Ha valóban ez állna a dolog mögött,akkor pont,hogy semmi jelét nem mutatnák ki,nem formálnának ördögszarvat a kezükből,mivel nem az lenne a céljuk,hogy felfedjék magukat.amúgy meg rengeteg sorozatgyilkos rohangál az utcán,aki Rihannát hallgat,meg madonnát,vagy épp Michael Jacksont.szóval ebből is látszik,hogy nem szektás manipulatív belemagyarázás az egész.....

2011. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!