Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos fiúk! Ha egy lány...

Vallásos fiúk! Ha egy lány már nem szűz de hívő akkor már nem jöhet nálatok szóba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
csak hívőkhöz szól a kérdés
2011. máj. 3. 18:21
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

A hívő fiatalok nagy része,nem veszi annyira szigorúan ezt. Legalábbis kétlem,hogy pl. a mi templomunkban akár egy szűz lány is lett volna tavaly aki esküdött. És a legtöbb nem az első barátjához ment hozzá.

Tehát a hitnek vannak egyéb részei is,ami fontosabb.

2011. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Ha én az vagyok, jogos elvárás, hogy ő is az legyen.

De azért ez még sok minden mástól is függ.

2011. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Tyler913 ***** válasza:
36%
En hivo vagyok,es nem tudom,hogy ennek mi koze a szuzesseghez.Szoval nem kizaro ok,ha nem szuz,sot,meg az sem,ha nem vallasos.
2011. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

szerintem az egy baromállat aki azért dobja a szeretett lányt, mert az nem szűz... most képzeljétek el.

Nagyo nszeretik egymást, jó minden, a csaj szép, okos, művelt, normális, kedves stb.

és aztán azért lesz kidobva mert nem szűz... ez kicsit durva... bár ha a pasi iylen kattant akkor még a csaj jár jól, hogy szétmentek még idejében

2011. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Én szűz hívő srác vagyok, a szerelmem is az. De ha nem lenne már az, akkor is ugyanúgy szeretném. Nem dobnám, csak akkor, ha nem látná be, hogy nem helyes szexelni házasságon kívül. De tény, hogy nagy ajándék nekem az ő szüzessége.
2011. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

23:30


Én is "szűz hívő" vagyok. Igaz, nem volt barátnőm, nem is szeretnék.

Aszexuális vagyok. Legalábbis nagyjából jellemzőek rám ezen tulajdonságok:

[link]


A szeretetet jobb/nagyobb érzésnek tartom a szerelemnél.

18/F

2011. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Butaság, dehogynem jöhet szóba :) Hatalmas bigott fanatizmus kell ahhoz, hogy valaki ilyen szempontok miatt ítéljen meg egy lányt. A vallásos fiúk is ugyanúgy lesznek szerelmesek, mint bárki más ;)
2011. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

De, szóba jöhet...de ha mondjuk előtte a fél falu végigment rajta vagy ilyesmi, na az kizáró ok. Mert azért van különbség, hogy azért nem szűz mert volt 1 vagy esetleg 2 szerelme előttem, vagy azért, mert előtte ő volt a város legnagyobb r*banca.


Mellesleg a szüzesség lenne az igazi, de sajnos ma már nem olyan a világ, hogy ezeket a dolgokat bárki is komolyan venné. A többség csak simán röhög rajta. Sajnos....


(Pedig ez nem csak a kereszténységről szól, a pogány népeknél is óriási tisztelete volt a szüzességnek mindenhol...nem véletlenül).

2011. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy kizáró ok! Én el is várnám, hogy legyen némi tapasztalata, és ne én legyek neki az első, aztán esetleg majd pont ezért megy taccsra a házasságunk, mert kiderül, hogy a szex nem működik kettőnk közt.
2011. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!