Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Középkorú HÍVŐ egyedülállok...

Középkorú HÍVŐ egyedülállok szomorúak vagytok, hogy nem lett családotok? Hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok!
2011. máj. 24. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyeneket, és többnyire nagyon szeretik az Urat, és nagyon odaszánt szolgálók. Az igazira várnak, tudják, hog eljön az ideje ha el kell jönnie.
2011. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez valóban nehéz dolog, én is hasonló cipőben járok, de az okokat nem szeretném itt részletezni.

Valóban nehéz dolog, ha középkorúan nincs az embernek családja. Nekünk ez a keresztünk. Ugyanúgy egy családos ember is szenvedhet sokat, mert a gyerekei megkeseríthetik az életét (rossz útra térnek, léha életet élnek, nem tisztelik szüleiket, esetleg beteg unoka szüleik stb.).

Akik szociális otthonokban élnek idősek, a nagy részüknek ugyanúgy vannak gyerekeik, de bedugták őket az otthonba, hogy ne legyen velük gond. Az ilyeneknek lehet hogy nagyobb a fájdalmuk, mint azoknak, akiknek egyáltalán nincs gyerekük.

2011. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt hittem egyedul álló maradok, pedig csak 21 éves voltam.. de már feleség vagyok :). De mikor nem ismertem még a férjem akkor is nagyon hálás voltam Istennek mert bíztam benne .. És itt kezdődik a hit, amikor nem látod :) és ha hiszel meglesz neked ;)
2011. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pl. ismerek egy prostit, aki ateista. Ő sem leli a párját, pedig nagyon szeretné már megtalálni. Már kezd a szakmából is kiöregedni, nem leli az igazit.

Vagy egyik ismerősöm fia, aki 39 éves, két szép gyerekük van, de feleségével egyszerűen nem tud kijönni, folyton ordítoznak egymással. Most válnak el, mert nem tudnak így együtt élni. Akkor ővelük mi lesz?

Hogy mondjak ellenpédát, miért is lenne jobb egy nem hívőnek?

Ha Isten akarja, hogy párod legyen lesz, ha nem akkor az Ő szolgálatában leszel, mely dicsőbb mindennél. Én úgy gondolom mostanában egyre több ilyen ember van, talán a végső csatára készít fel benneteket, mert a hadseregét építi a gonosz elleni végső támadásra (Jelenések könyve)

2011. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de ti amúgy most keresztények vagytok vagy jehovások vagy mi? mert a nyelvezete 1-2 esetben ahogy olvasom eléggé jehovásra emlékeztető, nem katolikusra (bocs ha tévednék)
2011. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mert a gyülekezetünkbe sok egyedülálló van akiknek általános jellemzőjük h igénytelenek és kicsit elhízottabbak. Szóval kicsit azt látom h az Istenre fogják h nincs párjuk. Pedig tehetnének érte vagy nem tudom h van.

Szeretnék rajtuk vhogy segíteni.

2011. máj. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!