Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan fejezhetem ki részvétem...

Hogyan fejezhetem ki részvétem egy mélyen hívő, református hitoktatónak, aki elvesztette az édesanyját? Milyen biblia ige lenne illendő?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szoros kapcsolatban, másik városba él, 3 hónapja történt, csak most tudtam meg; mégis szeretném, ha tudná, hogy sajnálom.
2011. jún. 12. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha csak annyit mondasz, hogy öszinte részvétem - külön bonyolitani nem szokás, és értelmetlen is, föként, hogy te - a kérdésed alapján - nem vagy járatos a bibliában.
2011. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


"Boldogok a halottak, akik az Úrban halnak meg mostantól fogva. Bizony, azt mondja a Lélek, mert megnyugosznak az ő fáradságuktól, és az ő cselekedeteik követik őket."

(Jelenések könyve 14:13)


Üdv. Péter

2011. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 16. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!