Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tud a Sátán egyszerre,...

Hogyan tud a Sátán egyszerre, egy időben több milliárd embert kísérteni, "sugdosni" a fülükbe?

Figyelt kérdés
Isten mindenható, Ő azért képes egyszerre több milliárd emberrel kommunikálni, de ha a Sátán nem mindenható, akkor, hogyan képes ugyanarra mint Isten?
2011. jún. 20. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Wow-al.
2011. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A Sátánnak ott vannak a démonai.
2011. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok keresztény, nem hiszek Jézusban, a Pokolban, a Biblia hitelességében és még magában a Sátánban sem.


Viszont önkénteskedem, nagyon szeretem az embereket, igyekszem jobbá és jobbá válni, hiszek az Istennőben és az Istenben, és boldog ember vagyok, amiért itt élhetek ebben a csodálatos világban...


Nos: ezek szerint engem már megkísértett a Sátán, mert Jézus nélkül is tudom értékelni az életet?

2011. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, akkor hogyan kísérthetett meg?
2011. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

E világnak az ura jelenleg a sátán. lesz ez még másképp is. Egyébként ez hogy sugdos a füledbe, ez jelképes beszéd, neki elég volt Ádámot és Évát megkísérteni, mert azóta az ember megismerte a jót és a rosszat és önmagát kísérti. Csak jólesik a sátánra kenni.

Egyébként Jézus is démonokat űzött, tehát megvan ott a leosztás...

2011. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Démonok. Mindenkinek megvannak a démonai.
2011. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szolgái révén 1. szintúgy bukott, alsóbbrendű angyalok munkálkodásaként.

2. A Szabadkőművesség legfelső csúcsán is ő áll, a ezek a szolgák is neki engedelmeskednek.

2011. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A sátán egy nagy vesztes.
2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Devil is a loser and he's my bitch!
2011. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ott van neki például a TV.
2011. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!