Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 19 éves lány vagyok, a pasim...

19 éves lány vagyok, a pasim szintén.4 éve járunk,3 éve szexelünk. Nagyon szeretjük egymást, és pár év mulva feleségül vesz. Mit szóltok hívők?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 01:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Mit szólnának? Sok boldogságot!
2011. szept. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Nektek tinilányoknak tébnyleg ez a varázsige. Elég annyit mondani, hogy "szeretlek, házasság" és már csúszik is le a bugyi. Picit szánalmas vagy, ha ezt tényleg elhitted, de sebaj, te majd később rájössz, minket meg ugyan nem érdekelsz.
2011. szept. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

No igen. Provokatív kérdés egy olyan élethelyzettel példálózva, melynek a kimeneteléről még neked sincs (ÉS NEM IS LEHET) semmi fogalmad!


Ha tartós lesz a kapcsolatotok és valóban házasság lesz a vége, akkor örüljetek neki. Csak az a baj, hogy akik ilyen korán kezdik ezt, azok gyakran csalódnak.


Hogy mire alapozom ezt? Nem pusztán elfogult véleményre, hanem arra a teljesen nyilvánvaló tényre, hogy a tinik még nagyon sokat változnak ebben a korban. És bizony a valóság az, hogy ami egy 15 éves "partnerben" még tetszett, az a 17, 18 vagy 20 évesben már nem biztos, hiszen olyan mértékben változott a jelleme.


Erre a "bölcsességre" én nem lennék ilyen fenemód büszke, de majd rájössz!

2011. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az előbbi kommentekhez csak annyit: "ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek." Én örülök annak, ha boldog vagy, és bár a tetteitekkel nem értek egyet, nagyon remélem, hogy boldog életetek lesz.


A Szentírás nem javasolja a házasság előtti - elkötelezettségek nélküli - szexuális kapcsolatot, mert ennek sajnos az esetek többségében súlyos következményei lehetnek. Kívánom, hogy bennetek legyen meg a valódi elkötelezettség, hogy az a szeretet, amit most egymás iránt éreztek tartós legyen.


Üdv. Péter

2011. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Örülök a boldogságodnak (bár a "feleségül vesz" szerintem is naiv ebben a korban, de legyen úgy!) - de miért érdekel, hogy mit szólnak ehhez a hívők?
2011. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sághegyi Csaba ***** válasza:
81%
Valaki jót kacarászik, hogy jaj de cukkolja a hívőket :DDDDD Jó szórakozást! :D
2011. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Te még más vagy, mint mi hívők. Máshogy gondolkozol...

Egy hívőt nem nagyon izgatják a világi dolgok és igazán provokálni sem lehet, csak legyint: Legyen úgy...

2011. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Sok boldogságot és Isten áldását kívánom nektek! :)
2011. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Nincs mit szólni, a tízparancsolat csak a keresztényekre vonatkozik.


A hitetlenek attól úgysem üdvözülnek, ha nem szexelnek házasság előtt. Ha ez volt a kérdés.


Privát pedig úgy látom, hogy 10% esélye sincs, hogy feleségül vesz.

2011. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
miert? azer szerintem 90 % van
2011. szept. 9. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!