Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a jó abban, ha valaki...

Mi a jó abban, ha valaki provokatív kérdéseket tesz fel vallás támakörben, amiről eleve lehet tudni, hogy veszekedés lesz a vége?

Figyelt kérdés
Pl:Ki a legjobb Isten?Vagy Kicsoda Jézus,Vagy miért jobb ez a vallás,mint amaz?
2011. okt. 3. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásért:témakörben.
2011. okt. 3. 15:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy valakit tényleg érdekel mások véelménye a dologról, és nem provokálni akar? Mellesleg tényleg sok kérdés, csak ezért születik meg, de azért azokból is lehet tanulni.
2011. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én pont azokra lennék kíváncsi,akik "csak azért" írogatnak ki kérdéseket.
2011. okt. 3. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
magyar emberek. Nincs összefogás csak rugdosodás ezért fognak minket ki irtani.
2011. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom miért csinálják.

****ségből..

Én tiszteletben tartom mások vallását mindenki abba hisz ami jólesik neki.

Azzal is egyetértek hogy Magyarországon nincs semmilyen összefogás mindenki mindenkit csak baszogat.

2011. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Tisztelt kérdező!


Nem tudhatjuk pontosan hogy egy ember mit miért tesz. Létezik sajnos olyan, hogy feszültséglevezetésként másokon kerül letöltésre az illető idegessége. Amit aztán meg persze meg is bánhat.


Mindazonáltal tudjuk azt, hogy vannak olyan emberek, akik kifejezetten szeretnek provikálni. Ilyet sajnos az életben is tapasztalhatunk. Talán bizonyos emberek, akik nem vallásosak, a bölcsességüktől eltelve azt gondolják, hogy megtehetik azt, hogy mások meggyőződését sárba tapossák, mondván amit képviselnek bolondság.


Erre monda Pál apostol első Korintusi levele második fejezetének tizennegyedik versében:


"Érzéki ember pedig nem foghatja meg az Isten Lelkének dolgait: mert bolondságok néki; meg sem értheti, mivelhogy lelkiképen ítéltetnek meg."

2011. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, hogy mi jó benne, de én nagyon egyszerűen megoldom a dolgot. Nem válaszolok neki és kész. Mindenki csináljon, amit akar, és az is előfordulhat, hogy komolyan kérdezni. Ha téged is ennyire zavar, ne foglalkozz vele, mert csak magadat idegesíted.
2011. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!