Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen vallásokat lehet...

Bromkrezol kérdése:

Milyen vallásokat lehet beírni a népszavazásnál?

Figyelt kérdés
Nem tesznek különbséget aközött, hogy milyen vallású valaki, vagy, milyen felekezet tagja? Miért csak néhány megadott vallás közül lehet választani?
2011. okt. 5. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hogyérted? van egy üres mező, és azt írsz be amit akarsz....
2011. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma olvastam hogy online kitöltésnél 300 vallásból lehet választani.Az nem elég?

Írásban meg akár jedi is lehetsz,legfeljebb nem veszik figyelembe,és/vagy nem is kötelező azokra a kérdésekre válaszolni.

2011. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyszer volt a rádióban, hogy amerikában valaki jedi-t írt be... Szóval szerintem be írhatod te is
2011. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írsz be, amit akarsz. Pl:: Jedi Hívő, Lyukas Zokni Imádó
2011. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Amerikában valaki.... Ugyan már. Angliában 10 éve majd 400 ezren voltak Jedi hívők :)
2011. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az érdekes, online nem engedi, hogy tetszés szerintit irj be, hibát jelez.
2011. okt. 5. 23:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Töltsd ki papíron akkor.
2011. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Idegbeteg számlálóbiztos ***** válasza:
47%

Papíron csináld, különben nincs belőled pénzem!

Naa, léccí! Azt írsz be, amit akarsz...

2011. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Neten azért nem engedi, mert elvileg papírra is ilyeneket kéne írni, csak ott ugye ezt nem lehet megoldani. Azért ilyenre csinálták a netes kitöltést, hogy ne csak annyikat írjanak be az emberek, hogy mondjuk "keresztény", vagy "zsidó", vagy akármi, mert az oké, de nem mindegy, hogy melyik felekezetnek hány tagja van. Ezért kell konkrétan beírni, hogy hova tartozol.Ebből adódóan muszáj volt megadniuk rengeteg sok lehetséges választ, hogy abból lehessen választani.
2011. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

még senkinek nem ütötte meg a szemét, h népszavazást írt népszámlálás helyett? :)


én már kitöltöttem papíron, csak fel kell hívnom a nénit, hogy hozzon még egy személyi kérdőívet az emberemnek :)

2011. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!