Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen munkakörökben dolgoznak...

Milyen munkakörökben dolgoznak a Jehova Tanúi? Van olyan munka, állás, ahol nem dolgozhatnak?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok JT-s kérdésért, de hol máshol tudnám megkérdezni?!
2011. okt. 16. 20:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

kétlem,hogy jó mixerek lennének.

Akiket én ismertem nem dolgoztak. Az apa burkoló volt, de abbahagyta, hogy téríthessen, az anya soha nem dolgozott, a gyerekek meg nálunk ettek,mert amikor hazajöttek a suliból aszülők még a körútjukon voltak. És elfelejtették, hogy esetleg a gyerekek éhesek lesznek

2011. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Egyet ismerek, ő postás. Csomagokat kézbesít.
2011. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Én ismerek ápolónőt is, de ő már elég idős és a kollégák szerint nehéz vele kijönni a vallása miatt. Azt olvastam valahol, hogy nem sok magasan képzett tagja van a gyülekezetnek. Nem nagyon jellemző a több diploma megszerzése.
2011. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
És akkor miből tartják el magukat?
2011. okt. 16. 21:16
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem egy fodrászom volt JT, de tök véletlenül tudtam meg, nem ő mondta. Van nálunk egy varrónő is, ő is gyanús (a polcán lévő könyvek miatt), de szintén nem szokta mondani, ha megyek madrágot hajtatni. Ezen kívül egy titkárnőről tudok.

Felteszem, a nagy részük ugyanabból él, mint bárki más.

2011. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Én fizikai munkást ismerek 3-at is, de eltérő szakmákban.
2011. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. okt. 16. 22:29
 8/25 ava87 ***** válasza:
91%
Én kettőt ismerek, két középkorú nőt (mindkettőjüket úgy ismerem, hogy barátnőim szülei), az egyikük könyvtáros, a másikuk németet tanít ovisoknak.
2011. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt osztálytársam is belépett közéjük, ő egy boltban dolgozott régebben (mostanában nem találkoztam vele). Pénztáros volt, de kisbolt révén szerintem mást is csinálhatott közben.

Kereskedelmit végzett, tehát szakmájában maradt.

2011. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Másik osztálytársam (középiskolából) tanárképzőre ment, ha jól rémlik. De akkor már aktív tag volt (de előtte évben még cserkészeket toborozott), így valószínűleg nem tért el ettől a pályától a vallása miatt.


Kocsmáros, játékteremvezető, karácsonyfaárus, rendezvényszervező (születésnapot nem ünnepelnek, a szilveszter meg az alkoholról szól) biztosan nincs köztük.

2011. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!