Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Antikeresztény sátánizmus?

Antikeresztény sátánizmus?

Figyelt kérdés
Bármi ehhez kapcsolódó dolog érdekel. Csak értelmes válaszokat szeretnék, előre is köszönöm.[:

2011. okt. 28. 14:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%

nem vagyok vallásos, de ezt a sátánizmus dolgot sose értettem :/


a sátán ugyebár a megtestesült gonosz. namost te akármennyire is imádod, akármit is áldozol neki, úgyis az lesz a vége, hogy átb.sz,kivégez.... mivel gonosz.

tök mindegy micsinálsz te jársz rosszul.

2011. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Amit írtál butaságnak tartom. Miért is lenne gonosz meg rossz? Mert úgy állították be, és az emberek ezt elhiszik?
2011. okt. 28. 16:59
 3/34 anonim ***** válasza:
54%

Értelmes válaszokat vársz egy értelmetlen kérdésre?


Antikeresztényekért nem kell messzire menni, sok proli van ma Magyarországon aki beszűkült tudatállapotba pillanatok alatt tudja köpködni az egyházakat.

A sátánizmusnak valószínűleg vannak intelligens, de gonosz követői és vannak mocskos "állatok" akik gondolom oda csapódtak. Hallottam már, hogy valaki megpróbálta pozitívan beállítani ezt az irányzatot, de szánalmas.

2011. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy bele fog kötni valaki...


"Hallottam már, hogy valaki megpróbálta pozitívan beállítani ezt az irányzatot, de szánalmas." ~ Ezt ki tudnád fejteni bővebben? Érdekel, hogy szerinted mi ebben a szánalmas.

2011. okt. 28. 17:15
 5/34 anonim ***** válasza:
36%

Ez a gondolkodásmód szánalmas: "Mert úgy állították be, és az emberek ezt elhiszik"

Azért, mert az embernek fekete-fehér egyetemes igazságokat mellett kell döntenie, olyan nincs, hogy valamit úgy állítanak be. A kereszténység értékrendje amire törekedni kell a jó, a szép, az szeretet stb. ennek az ellenkezője a gonosz, rossz, pusztulás stb. ezekre a tulajdonságokra használják általánosságban a sátán szót. Így saját magad tudsz választani nem kell valakiknek(?) "úgy beállítani." :))

2011. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, a sátán sokkal kevesebb ember haláláért felelős mint Isten. Természetesen senkit nem akarok rábeszélni a sátánizmusra, sőt...
2011. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 eric_one ***** válasza:
63%
Miért akarsz egy vesztes csapat tagja lenni? Inkább gyere ki a sötétségből a világosságra, a halálból az életre, az örök kárhozatból az örök üdvösségre! Jézus meghalt Érted! Érted?
2011. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#5: Bármennyire is próbálnám megfogalmazni...Szerintem mi nem fogjuk megérteni egymást. Engem még mindig nem győzött meg ez a gonosz-rossz/jó-szép dolog. Ha saját magam akarnék választani, nem így jellemeznék a sátánt...


#7: Köszönöm, nem.

2011. okt. 28. 20:07
 9/34 anonim ***** válasza:
57%

"Miért is lenne gonosz meg rossz?"


miért? nem az?

2011. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#9: Az? Nem.
2011. okt. 28. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!