Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Google. Fordított kereszt....

Google. Fordított kereszt. Magyarország ennyire istenhívő?

Figyelt kérdés

Kerestem a google-ban magyar nyelven 'fordított kereszt" képeket. Szinte csak minden második kép volt az, a többi isten keresztje. (Ha már beírom, hogy fordított, akkor azt is adná már be).


Beírom angolul: Inverted Cross. És mind lefelé fordított kereszt volt, (kép). Ezek szerint külföldön még nem hálózta be magát a média az emberek agyába. Mert a magyar tv-kben egy nap sincs, hogy ne hallanám azt, hogy: isten.


(De boldog lennék, ha csak legalább 1 napig nem hallanám a tv-ben, hogy: isten.



2011. dec. 5. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Milyen, minden második kép?!

2011. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Tedd azt amit én. Ne nézz TV-t. Én már kól el vagyok nélküle 3 éve. Így kivédhetem az olyan agysejtpusztító műsorokat mint való világ, "tehetség" kutatók, politikai agymosás, vallási agymosás.
2011. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Peruccsia ***** válasza:
100%

a magyarokat annyira nem nyomasztja a kereszténység hogy nem lázadoznak ellene fordított kereszttel mint nyugaton.


Ne aggódj ha a keresztesek bevezetnének egy keresztény saríát egyből megfog szaporodni a fordított kereszt ábrázolása

2011. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg honnan veszed, hogy az állított kereszthez az igaz Istennek bármi köze is lenne? ("isten keresztje")
2011. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem vagy normális.
2011. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam, ugyanazt kaptam, amit az első belinkelt, szóval ez így egyszerűen nem igaz, amit állítasz.


De ha tegyük fel, mégis úgy lenne, ahogyan állítod, akkor is marhaság. Mi köze van az emberi gondolkodásnak ahhoz, hogy a Google mit dob ki eredményként? Ez maximum annyit jelentene, hogy a "fordított kereszt" szókapcsolatra kevés találat van, mert kevés magyar oldalon szerepel fordított kereszt "fordított kereszt" tagekkel, és ezért a keresőmotor automatikusan szétbontja a tageket, hogy olyanokat dobjon ki, amik a szerinte a legközelebb állnak az eredeti kereséssel. Ne akarjunk már messzemenő társadalmi következtetéseket levonni abból, hogy egy automatizált keresőprogram mit tart programja szerint kapcsolódónak, mivel az csak algoritmusokat használ, de nem értelmezi, amit beleírtál. Egy gép, és nem több, nem fog fel semmit.

2011. dec. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Titus Pullo


Ez maximum annyit jelentene, hogy a "fordított kereszt" szókapcsolatra kevés találat van, mert kevés magyar oldalon szerepel fordított kereszt


Pontosan ez, hogy kevés magyar oldalon szerepel.

2011. dec. 6. 14:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem minden második, de sok van benne.
2011. dec. 6. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:

(De boldog lennék, ha csak legalább 1 napig nem hallanám a tv-ben, hogy: isten.


Próbáld ki azt hogy egy napig nem kapcsolod be a tv-t. Egyébként miért zavar Isten? (Bocs hogy leírtam :))

2011. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez lesz a válasz. Azért zavar, mert nem vagyok megkeresztelve, és nem hiszek benne. De állandóan csak ezt a nevet hallom a tv-ben.
2011. dec. 6. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!