Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igék a Bibliából?

Igék a Bibliából?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy osztálytársam, aki nemrég súlyos betegséggel korházba került az intenzívre, de már jól van, a héten engedték haza. ajándékul csináltunk neki egy naplót, amibe mindenki írt az osztályból és az iskolából, aki akart(személyes szöveget és bíztató igeverseket). Én is írtam már, cak néhány ige kéne még. Tudtok nekem segíteni?
2011. dec. 13. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
"És monda: Ha a te Uradnak Istenednek szavára hűségesen hallgatsz és azt cselekeszed, ami kedves az ő szemei előtt és figyelmezel az ő parancsolataira és megtartod minden rendelését: egyet sem bocsátok reád ama betegségek közül, amelyeket Égyiptomra bocsátottam, mert én vagyok az Úr, a te gyógyítód." 2Móz 15:26
2011. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Talán Pál apostol szavai a Filippibeliekhez:

"Mindenre van erőm a Krisztusban, aki engem megerősít" (Fil. 4:13)


Üdv. Péter

2011. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ne félj, mert én veled vagyok; ne csüggedj, mert én vagyok Istened; megerősítelek, sőt megsegítlek, és igazságom jobbjával támogatlak." (Ésa 41,10)
2011. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Aki segítségül hívja az Úr nevét üdvözül." - Róma 10:13


"Ne igazodjatok e világhoz, hanem változzatok meg értelmetek megújulásával, hogy megítélhessétek: mi az Isten akarata, mi az, ami jó, ami neki tetsző és tökéletes." - Róma 12:2


"Mert a hegyek megszűnhetnek, és a halmok meginoghatnak, de hozzád való hűségem nem szűnik meg, és békességem szövetsége nem inog meg - mondja könyörülő Urad." - Ézsaiás 54:10


Zsoltárok 91


"Az elveszettet megkeresem, az eltévedtet visszaterelem, a sérültet bekötözöm, a gyengét erősítem, a kövérre és az erősre vigyázok; úgy legeltetem őket,a hogy kell." - Ezékiel 34:16

2011. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 yuda ***** válasza:
100%

Példabeszédek 3

7

Ne légy bölcs a te magad ítélete szerint; féld az Urat, és távozzál el a gonosztól.

8

Egészség lesz ez a te testednek, és megújulás a te csontaidnak. :)

2011. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!