Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Felvehetem-e az iszlám vallást...

Felvehetem-e az iszlám vallást úgy, hogy reformárus a férjem vagy előbb el kell válnom?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 07:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha a valas eszedbe jotott az nem az Islam miatt van

Keresd igazi okat hogy miert akarsz elvalni

Love to all my friends in Hungary

Ali Reza

From :


جمهوری اسلامی ایران‎ Jomhuri-ye Eslāmi-ye Irān

2012. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Bölcs a válaszod, Ali Reza Iránból. Én is úgy gondolom, itt nem vallási, hanem kapcsolati problémáról van szó.


Külön értékelendő, hogy hibátlanul írtál magyarul. Béke veled!

2012. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

7 ev Semmelweiss utan baj is lenne ha nem tudnek irni :)

2 eve jottem ide vissza, de mindig gondolok Magyar baratokra

Remelem megoldodjatok a sok gondot nalatok. Szep orszag, jok az emberek.

Good luck to you all

2012. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, Ali Reza doktor! Vidd el a jó hírünket egy olyan népnek, amelyhez nagyon sok közünk van..valahol "rokon".

A Ti gondjaitok sem könnyűek - oldódjanak meg azok is. Szalam alejkum.

2012. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

Koszonom valaszod, en mar eddig is sokat meseltem Magyarokrol az Iraniknak.

Iran soha nem fogja engedni hogy a nyugat diktaljon. Semilyen teren.

Szomoru hogy ha egy orszag nem akar tancolni a Nyugat ( Us-Israel-bancartells ) zenejere, kap egy nagy buntetest. Sajnos Magyarorszag eppen most fedezi fel a buntetes erejet.

Tartsatok ossze, ne terdeljetek le a Nyugatnak

خداحافظی

2012. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Az iszlám vallás felvételének nincs a házastársra vonatkozó feltétele. Tehát nem kell válni. Inkább példát kell mutatni a férjnek, hogy ő is muszlim legyen!
2012. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de kiemelném, hogy a házasságommal nincs gond, ezért is kérdeztem. Láttam egy videót, amiben említették, hogy egy muszlim férfinak lehet keresztény felesége, de egy muszlim nőnek nem lehet keresztény férje. Szeretém, ha egy ebben jártas személy tudna nekem válaszolni, vagy valaki megkérdezne egy ilyen személyt.
2012. máj. 30. 07:20
 8/30 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem leírni, hogy nem magyarországi magyar vagyok, hanem vajdasági (szerbiai).
2012. máj. 30. 07:25
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm aki szintén onnan jött és szintén keresztény férje van/volt. De ez nem befolyásol téged abban hogy muzumlán legyél, felkötsz egy kendöt elmész a Bartók Béla útra megtanulod azt a két mondatott amit majd el kell mondanod a mecsetbe és már muszlim is leszel!

Szombaton délelötöttönként a Bartók B. úti mecsetbe magyar nyelven tartanak "előadásokat" a vallásról elösször azért hallgass meg párat mielött döntenél.

2012. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
"Csak egy isten van és Mohammed az ő prófétája" persz ezt arabul!
2012. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!