Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A párommal mindketten gyakorló...

A párommal mindketten gyakorló katolikusok vagyunk, és nem szeretnénk szeretkezni az esküvő előtt. Na igen ám, de ez így borzasztó! Annyira felizgulok már egy csóktól is, hogy elvesztem a fejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 L

2012. júl. 4. 00:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Házasodjatok össze :)
2012. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Jövő májusban lesz az esküvő... de addig még sok hónap van hátra...
2012. júl. 4. 00:22
 3/40 anonim ***** válasza:
52%
Szeretkezzetek. Teljesen természetes dolog, és nem bűn.
2012. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne itt keresd a megoldást... itt úgysem leled meg. Ebben biztos vagyok!!! Nézz magadba, gondold át, hogy miért is döntöttetek így. Lényegében ennyit tehettek. A választ ne itt keresd!!!
2012. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
39%
Gyakorló katolikusok vagytok? Mire is való a gyónás?
2012. júl. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Sok boldogságot:)
2012. júl. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, itt annyi mindent olvashatsz a kérdéskörről: [link]


én nem szoktam tudni abbahagyni az olvasását, ha belekezdek. :)


Bírjátok ki, megéri! Sok boldogságot!

2012. júl. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező.

őszinte szívvel szorítok, és imádkozom értetek, hogy kitartsatok.

Persze ha megengeded egy javaslatot tennék, persze neked kell eldöntened, hogy alkalmazod-e,

Igazából, mindig legyetek olyan helyen ahol nem csak kettesben vagytok, mert akkor nem fogod kibírni, mert az ember tökéletlen, és hamar mag van a baj.

S ha ilyen helyeken sétálgattok, vagy beszélgettek, és nem egy szobában ketten akkor kevesebbé fog az érzés megzavarni, mert nem fogysz arra koncentrálni.

sok áldást kívánok a házasságotokhoz, sok sok egészséges gyermekkel.

2012. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 yuda ***** válasza:
73%
Mi lenne ha jövő májusban lagzit tartanátok, de a polgári esküvőt idén? Úgy tudom, bármelyik polgármesteri hivatalban összeadnak--érdemes akkor olyat keersni, ahol kevés a várakozási idő. Ez megoldana pár dolgot.
2012. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
19%

Szervusz Kérdező


! Én azt mondom, nyugodtan szeretkezzetek, vagy pettingeljetek. Én értem, hogy fontos a Katolikus hit szerint tartogatni a szüzességet az oltárig, de ez a Te életed, Neked kell eldöntened mi esik jól!


Csak egyszer élsz itt a Földön, csak egyszer vagy fiatal. Erre is gondolj azért. Szép dolog a vallás, de ne hanyagold el emberi igényeidet sem. (Ez pedig a szex) Ilyen korú nőként teljesen természetes, hogy érdekel a szex, s ez egészséges is. Én 17 évesen vesztettem el, olyannal aki már nem a párom, mégsem bántam meg semmit, sőt, életem egyik legszebb élménye volt. (Pedig az akkori barátnőm is tartogatni akarta az esküvőig, végül egy szép mégis megtörtént a dolog)


A döntés a Tiéd, de én azt javaslom, szexeljetek nyugodtan! :)


19F

2012. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!