Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha a főnököm...

Mit tegyek ha a főnököm szcientológia tanokkal zaklat?

Figyelt kérdés

Csak a felmondás maradt? Vagy létezik valamiféle "jogsegély"?

Szeretem a munkám, de a Hubbard-féle agymenéseket már nem bírom...



2012. júl. 27. 16:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Keress másik munkahelyet gyorsan!
2012. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
7%

Lehet csak szereti a scifit. Nem kell mindenbe belelátni a szcientológiát...

Amúgy meg ha nem érdekel, tudasd vele. Nem kell besz*rni.

Engem meg keresztény tanokkal zaklatnak itthon a szüleim, mosolyogj meg bólogass és elhiszi, hogy érdekel, aztán békén hagy. Tapasztalat. Na béke!

2012. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Állítsd a mobilt diktafonra, hozd egyértelműen a tudtára, hogy téged ez nem érdekel, és ha emiatt kirúg, máris perelheted vallási diszkrimináció miatt.
2012. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Zaklat??

Írnál egy példát?

2012. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Mond neki hogy neked már van vallásod, és azért mert ő a főnököd, nem kell az övét átvenned. Ha kirúg, akkor feljelentheted.
2012. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"Zaklat??

Írnál egy példát?"


Január 6-ra szabadnapot kértem: ház szentelés.

Nem adta meg hivatkozva arra, hogy már előző évben októberben szólt, hogy aznap egész napos Hubbard tréning lesz.


Aztán február 16-én elküldött (naná hogy munkaidőben) egy Pier Paderni két napos "tréningre"...


Márciusban kirúgta egyik kollégámat, akinek azt mondta (telefonban, tehát nincs rá tanú, az illető meg annyira megdöbbent, hogy nem rögzített diktafonnal) azért teszi, mert nem követte az ő példáját, és nem akart a Hubbard féle "hatékonysági tréningen" részt venni.


Áprilisban kitöltetett velem egy 200 kérdéses "személyiség" tesztet, oxfordi tesztként ismeretes...

Olyan kérdések voltak benne, aminek semmi köze a munkához, személyes, magánéleti jellegűek.


Májusban orvosnál voltam. Napokig zaklatott, hogy az orvosok mind hülyék, és inkább szedjem a lenkei-féle vitamint, mert az segít.


...stb...

2012. júl. 27. 18:39
 7/33 anonim ***** válasza:
Ha semmi olyat nem írtál, abba a tesztbe amit később felhasználhatnak ellened. Akkor még van esély futni. Ha nem nő az esély,hogy megtörtnek és amikor belépsz a fizetésed 400%-át fogják elvenni így akár munka nélküli is lehetsz.
2012. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőbb kezdd el böngészni az álláskereső oldalakat, és az első adandó alkalommal lépj le.
2012. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Egy ilyen IQ-harcos, hogy tudta feltornázni magát a főnökségig?

Én menekülnék a helyedben. Mivel láthatólag nem hiszel ebben a szcientológiai fosban, ezért előbb vagy utóbb biztos lesz majd egy olyan helyzet, ahol valami olyat teszel a drága hábbördjével kapcsolatban ami nem fog tetszeni neki (lásd a kollégád esete).

Szóval szerintem maradj, de legyél bebiztosítva. Vagyis titokban keress másik állás.

2012. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Egy ilyen IQ-harcos, hogy tudta feltornázni magát a főnökségig? "

Cégtulajdonos (20 fős cég)...anyuka a nevére írta a céget..szerintem meg is bánta azóta, mert összevesztek, és azóta az anyuka ki van tiltva a cégtől, be se teheti a lábát.

Köszönöm a tanácsokat: megerősítettetek, hogy nincs megoldás, menni kell.

2012. júl. 28. 00:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!