Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Skinheadből pap? Most melyik...

Skinheadből pap? Most melyik oldalt lenne kétszínű?

Figyelt kérdés
Az egyik hitoktató a sulimban skinhead volt, aztán pap lett. Megvannak a védjegyeim, rajta látja is amiket vallok, és helyesli. De órán mégis a gyűlölet ellen tanít...most melyik oldalt arcon köpés magával szemben?

2012. aug. 27. 13:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*rajtam, elnézést
2012. aug. 27. 13:58
 2/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"rajta látja is amiket vallok, és helyesli"


Honnan veszed, hogy helyesli?

2012. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tett olyan megjegyzéseket, hogy pl örül hogy vannak ilyen gondolkodású fiatalok..stb
2012. aug. 27. 14:04
 4/11 ava87 ***** válasza:
65%
Valaha jártam egyházi iskolába, hidd el, sok ilyen gondolkodású pap van, függetlenül attól, hogy skinhead volt-e, vagy sem.
2012. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta hogy régen az volt. Aztán "megtért"
2012. aug. 27. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért ne változhatott meg volna a gondolkodásmódja véglegesen? Az emberek változnak, és igen, létezik a megtérés, ami azt is jelenti, hogy az ember felülvizsgálja azt, amit addig helyesnek gondolt/amiben hitt, és azokat elhagyja, ami a Biblia tükrében nem helyes. Nem ő az első ember, aki megteszi.
2012. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit helyesel? A gyűlöletet? Akkor nem megtért az illető.
2012. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok skinhead, nem akarom védeni. A gyűlölet tényleg nem jó dolog, de ha valaki csak kimondja, hogy pl. bizonyos népcsoportok bűnöket követnek el azzal, hogy késelnek és rabolnak, az még még nem gyűlölet.

Az a baj, hogy ma már mindenkire ráfogják, hogy gyűlölködő, pedig csak a bűn ellen szólal fel, ami meg kötelesség lenne.


"A béke az igazságosság gyümölcse", nem szabad elhallgatni, és féligazságokat mondani.

2012. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet választania kellett, hogy iszákos, züllött, kábszeres lesz mint skinhead vagy beáll papnak, fizetést kap és rendezetten él. De lehet ez mellett pedo vagy nőcsábász. Kevés már a pap.
2012. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!