Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet-e már valamit tudni az...

Izidorkata kérdése:

Lehet-e már valamit tudni az utolsó népszámlálás vallással kapcsolatos adatairól?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
nagyon hallgatnak
2012. nov. 24. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy két-három hete néztem a honlapjukat, akkor még semmi nem volt, pedig ez engem is érdekelne.
2012. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A jedi vallásúak száma érdekel ifjú padavan?
2012. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt sejtem a hallgatás mögött, hogy a számok nagyon durván rácáfolnak arra a jelenlegi mániára, hogy egy keresztény nemzet vagyunk.
2012. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a presbiteri gyülekezetek száma.

Az egyik persbiter azt mondta hogy érdeklődőkkel együtt a gyülekezetünk létszáma meghaladja a kétszázötvenet, és az ország minden részében élnek!

2012. nov. 24. 15:32
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
78%

Márciusban lesznek adatok a KSH nyilatkozata szerint. Ennek elsődleges oka, hogy 4.1 millióan papír alapon töltötték ki a kérdőívet, és ezeket egyenként be kell szkennelni.

A gyülekezetek száma szerintem nem derül ki a statisztikából, én legalábbis nem emlékszem olyan kérdésre, hogy milyen gyülekezet tagja vagyok, csak a vallásra.

2012. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno a kérdezőbiztosok 2 nap, max 1 hét alatt megcsinálták volna a kézi adatfelvitelt és a szkennelést...
2012. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!