Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy az ember zsidó-e?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat olvasom ezt, hogy ez is zsidó meg az is zsidó. Néhány zsidóviccen kívül nem sokat tudok róluk, de ahogy látom gyűlölni kell őket valamiért. Ezért fordulok hozzátok, hogy mégis van-e valami teszt kideríteni. Mondjuk egy ilyen feladatsor vagy vérvétel vagy nem tudom. Kérlek segítsetek, nagyon félek, hogy én is zsidó vagyok! :(

Megjegyzés: homályos, hadilábon álló összeesküvés elméleteket nem kérek, köszönöm!


2009. szept. 2. 15:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos igazat kell adnom annak, aki azt írta, hogy a jellemvonásaiból, mert nem véletlenül van annyi zsidó vicc és hitler sem véletlenül akart megszabadulni tőlük. Szóval szerintem is onnan, hogy mindenkitől mindenért pénzt kér és másokat akarnak dolgoztatni ahelyett hogy ők végeznék el a munkát.
2010. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
68%
Onnan, hogy megsértőnek a zsidó vicceken.
2010. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
54%

"Kérlek segítsetek, nagyon félek, hogy én is zsidó vagyok! :("


Ne izgulj, ha így gondolod, nem vagy az! Tiszteld a magyar történelmet, élj magyarként, és akkor nem leszel zsidó. Ez nemcsak születés kérdése.

2010. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
53%

Kedves kérdező!

1.Ezen a válaszok igazságtartalma nagyon csekély!Kinézetről nem lehet megállapítani ,hogy valaki zsidó-e. Vannak szőke kék szemű, és barna zöldszemű zsidók,és a nagy orr is csak részükre igaz.


2.Egy zsidó soha nem sértődik meg a zsidó vicceken,mert poénra veszi,(kivéve ha buta)és a jellemrajzi alapon való különbség sem valós.És a zsidó nem csak vallás hanem egy népcsoport, amely saját vallással rendelkezik

2010. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
100%
hogyis kerülhet felaz ember a napisz*rra..:D
2010. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Természetesen a kérdés nem volt komoly. Mostanság zsidózni menő dolog. (Hallottam olyat, hogy valakinek nagyobb lett a fasza, amióta zsidózik.) Sajnos a többség nem tudja, hogy mitől zsidó egy zsidó. Köszönöm, hogy mi, magyarok ismét bebizonyítottuk, hogy a világ legokosabb nemzete vagyunk.
2010. máj. 15. 13:20
 17/36 anonim válasza:
58%

grat!

ez a kérdés felkerült a napiszarra ! xD

[link]

2010. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
46%
Nézd meg a farkadat! Ha körül vagy metélve, akkor zsidó vagy. Nézz tükörbe: ha úgy nézel ki, mint Sas József, vagy Kabos László, akkor is az vagy.
2010. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
40%

Külsőleg általában az áll formájáról (legömbölyített) és az orr formájából (ún karvalyorr v kampós orr) szokták megállapítani. Ezen kívül vannak egyéb jellemzők pl a nagyon fehér bőr és a szeplősség, v szeplősödésre való hajlamosság (pl napozás után). De a legegyszerűbb ha megkérdezed a szüleidet mert ha ők zsidó származásúak akkor te is az vagy.

Az igaz, hogy a zsidók között is vannak "rendes emberek" (ez gondolom azt jelenti hogy hozzánk hasonló viselkedéssel értékszemlélettel bírnak) de azért ne dőljetek már be ennek a demagóg maszlagnak hogy a különböző embertípusok csak külsőleg különböznek belsőleg bőrszínre nemzetiségre való tekintet nélkül minden ember egyforma. A zsidókra jellemző tulajdonságok (kapzsiság, ravaszság, becstelenség) nem azt jelentik, hogy minden zsidó így fog viselkedni csak statisztikailag sokkal több közöttük az, aki ezekkel a jellemzőkkel rendelkezik mint mondjuk az európai népek között. Ugyanígy van ez a többi népcsoporttal és az azokra jellemző tulajdonságokkal is.

Amúgy meg nem értem, miért félsz attól hogy zsidó vagy, hiszen manapság nem hogy hátrány, hanem előny is az ha vki vmelyik kisebbséghez tartozik.

2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
23%

a zsidó egy alattomos, kizsákmányoló undorító népség. Ha megszülettél annak bármilyen környezetben nősz is fel nem fogsz megváltozni. Vannak persze rendes tisztességes zsidók de mindig óvakodj tőlük. Nyájasan közelítenek hozzád elhihetik hogy a barátuk vagy de nem aljasok.

megállapítani nem könnyű de ha állandoan figyeled hogy ki az akkor eg yidő után már egyből megtudod majd mondani.

2012. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!