Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lemond mert nem tudja elvégezn...

Lemond mert nem tudja elvégezni a pápai teendőit. Miért mit csinál egy pápa? Azon kívül, hogy ünnepekkor osztja az észt.

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Áldást oszt!Észt nem lehet!
2013. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Te biztosan nem voltál ott nála ünnepekkor.....
2013. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
22%

A Szent Bibliában nem olvasol pápáról, bárhol is keresed. Ha a Jelenések könyvét elolvasod, akkor bizonyságot szerezhetsz arról, hogy ez az igazság. Ámen.


A pápa nem Isten szolgája és földi helytartója, hanem a sátán hűbérese ezen a földön.


Egyetlen Szent Atya van az Örökkévaló Mindenható Isten! Aki teremtette az eget és a földet és minden benne lévőket!Isten határozottan tiltja a Szent Bibliában, hogy bárki atyának neveztesse magát.


A pápai hatalom csalásokon , hamisításokon alapuló e világi, gazdasági, politikai, hamis egyházi , vallási diktatúra, amely szembeszáll Isten törvényével, a Tízparancsolattal.

A Tízparancsolat minden ember törvénye az ember teremtése óta e világ végezetéig.

A Tízparancsolat a törvény.


A Vatikánon belül hemzsegnek a sátán jelképei.

A Vatikán az antikrisztus jelenléte, hatalma e világ felett.


A Római Birodalom végső elítéléséről szól a Jelenések könyvének egy része is. Nézz utána, hogy Jézus mit mondott azokról, akik maguknak szereznek dicsőséget!


A hit és a vallás között hatalmas szakadék van. A hitből valók öröklik a földet, a vallásosak pedig a második feltámadáskor szenvedik el a második halált, amikor Isten végképp elfordítja tőlük az Ő orcáját, elhagyja őket. Nem hiába mondta Jézus Krisztus a keresztfán: „Én Istenem, Én Istenem miért hagytál el engem. „Jézus nevében. Ámen.

Ő nem csak a testi halált, hanem a szellemi halált is elszenvedte azért, hogy a hitből valók újból visszakerülhessenek a Mennyei Atya családjába.


Dicsőség Istennek! Jézus nevében. Ámen.

2013. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, bár annyi dolga lenne, hogy áldást oszt ünnepeken:)

A katolikus egyház kb 3 milliárd embert számlál a világon, habár az egy régebbi adat, vagy 15 éves, nem tudom most mennyien lehetünk. Ide tartozik a katolicizmus összes ága(görög, római, szír, örmény, kopt, stb)

Na most gondold át, hogy ennyi embert kell egységben látnia, ezek mellett ismernie kell minden országban a híveinek a helyzetét, a problémáit, azokat átgondolni, átlátni, megoldani a problémákat. Vannak pl. olyan dolgok, amik a pápának vannak fenntartva, pl. bizonyos és rendkívüli esetekben ő bonthat fel csak házasságot. Na most úgy vélem, naponta nem egy ilyen ügy érkezik be hozzá. Ezen felül ellátogat különféle országokba, fogadja az embereket, mindezek mellett a papi teendőit is ellátja. Szóval nem unatkozik:)

2013. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

BOcs az offért:D

a 3-nak:

Ott ven feketén fehéren, hogy "te Péter vagy és én erre a sziklára építem egyházam és a pokol erői sem hatnak rá"

Mi ez ha nem egyértelmű bizonyíték arra, hogy Krisztus így akarta, hogy fennmaradjon az Egyház. Így a pápa Krisztus földi helytartója, nem pedig másé...:S

2013. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!