Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon egyszer megszűnik az...

Vajon egyszer megszűnik az egyház és a főbb vallások?

Figyelt kérdés

Vélemény: Aki felébredt már vagy ébredezik az tudhatja, hogy az egyház és a többi vallások jelentős része nem az aminek mondja magát.

Uralkodás célból sötétségben tartják emberek milliárdjait, megtévesztik őket hamis propagandával. A hamis oktatással a rendszert is befolyásolják, a kollektív tudatott és kiszolgálják a háttérhatalmat ezzel.


Aki megtapasztalta az igazi hitet és a igazi teremtőt és az igazi tudást az tudja, hogy nincs szükség templomra, vallásokra és az igazi erő és teremtő belülről fakad. ( nem véletlenül emelem ki igazi jelzővel) Nincs pokol és nincs büntetés, a világ csak egy illúzió egy játék és ami valóságos az csak a szeretet.

Ezek a vallások csak korlátozni akarnak, hogy rájöjj igazi valódra.

Atlantiszba mindenki tudta azt amiről most szó van de az emberekkel elfejtették az igazi spirituális tudást és kisajátítottak egyes körök amit arra használták fel, hogy elnyomják az emberiség jelentős részét.


Vajon felébred egyszer mindenki?



#vallás #egyház #tudás #elrejtett tudás
2013. márc. 22. 06:26
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%

Szia, nem tudom mit értesz "igazi hit" alatt?


Nekem is mindig az volt az érzésem, hogy az összes vallásban közös, hogy ugyan lelki nyugalom és hovatartozás érzését kínálja, de a felszín alatt kiszolgáltatottá, sebezhetővé, alárendeltté tesz.

2013. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:
91%
Már kezdenek ébredezni, akik vevők a dologra. :) Aki nem vevő rá, annak bye bye :)
2013. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
32%
A vallás hatalmas hatalomal bìr, ezért nem láttom lehetöségét annak hogy megszünjön. De a gyermekeket b@szhatják a szent atyák ez igaz és tiszta dolog!
2013. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
96%
Amíg az ember tudatánál van, addig vallás is lesz.
2013. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vagyok vallásos ember, de én is azt mondom hogy

Amíg emberiség létezik addig vallás is létezni fog. Nincs ezzel semmi baj.

Hinni kell valamiben. Sokan a vallásban hisznek. Sokan meg abba amibe te kérdező. Nem kell az emberiségnek felébrednie, végül is bárki eldöntheti hogy a vallásban vagy a tudományban vagy abban hisz amiben te..

2013. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
80%
Csak óvatosan azzal az "igaz hittel". A Gonosz Istennek sok arca van. Altantisz az egoizmus miatt pusztult el, bármilyek vallás, amiben megtalálható a csírája is, az a káosztól származik.
2013. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Szerintem nem tudod miben hiszek ;) az igazi hit belülről fakad. Mikor megtalálod önmagad és sajátosan megtalálod a teremtőt és a belső teremtő erődet.

Tehát igazából mindenki sajátosan érheti el és nincs meghatározva sablonba, hogy neked mit kell tenni. Mindenkinek egyéni jóga a szabadság és szabadságba beletartozik a tudati szabadság is. Nincs problémba azzal ha valaki továbbra is sötétségben tapogatozik a vallásokon belül de az már probléma ha hittérítés folyik és erőszakosan mindenre rámondják egyesek ördögi. Ezzel beavatkoznak mások szabadságába uralkodási céllal. Nem emberi sajátosság a vallás, hanem a spiritualitás sajátos. Atlantisz tökéletes volt amíg egyes háttérhatalmak bele nem kevertek a turóba.

2013. márc. 22. 09:40
 8/55 A kérdező kommentje:

"A Gonosz Istennek sok arca van."


Nincsen gonosz csak a te fejecskédben, amit beléd vertek a papok.

Az életedben az teremtődik meg amit kigondolsz, érzel, és amiről meggyőződésed van. Ha sokan képzelik azt amit te akkor kollektivitásban is megjelenhet. Vagy ha átlagon felül magasan rezegsz akkor is. De átlagban te alakítod a saját valóságodat és csak akkor befolyásolhatsz mást ha a másik is akarja és elfogadja. A gonosz hirdetése nem szolgál másra, hogy féljél valamitől és a félelem miatt betarts szabályokat amivel követed a papokat vallási vezetőket, és minden irányítós manipulátor emberkét. Tehát észre sem veszed de lekorlátoznak és tudati rabszolgává tesznek.

2013. márc. 22. 09:44
 9/55 A kérdező kommentje:

"Nekem is mindig az volt az érzésem, hogy az összes vallásban közös, hogy ugyan lelki nyugalom és hovatartozás érzését kínálja, de a felszín alatt kiszolgáltatottá, sebezhetővé, alárendeltté tesz."


Jól beszélsz ;)


Az igazi hitre úgy értem, hogy amikor saját magad úgy tapasztalsz mint mondjuk amikor veled beszélek. Tehát a tapasztalataid révén kialakul benned az igazságérzet. Persze mindig van hová fejlődni és valszeg kamuzik az aki azt mondja mindent tud. De az ember ha helyes úton jár az ép elég.

A legtöbb vallásban csak beszélnek, süket duma megy és a "hivők" nem tapasztalnak semmit, nem tapasztalják a teremtőt csak nézik a könyvűket és várják a sültagalambot és a szenvedésüket még jónak is tartják... Ha jó úton jársz akkor olyan tudományosan fogsz tapasztalni mindent, hogy minden valóságosabb lesz mint ez a világ és megtapasztalod az igazi szeretetet is.

2013. márc. 22. 10:07
 10/55 anonim ***** válasza:
74%

Már ne haragudj, de a saját elképzelésedet akarod másokra ráerőltetni. Te pontosan azt a hibát követed el amit a papoktól , magától a vallástól rossz néven veszel.

Azt hogy te nem hiszel istenben, nem hiszel a gonoszban, rendben. Ez a te személyes gondolataid, érzéseid.. De ezért miért is kéne megszűnni a vallásnak? Mert te nem hiszel benne??

Most jöhetne egy hívő aki az ellenkezőjéről győzhetne meg, nem fogsz hinni neki, sőt leállítanád, hogy ne magyarázzon mert nem igaz. Akkor miből gondolod hogy a te gondolataid igazak??


Én nem vagyok hívő, még a bibliát sem olvastam, de nagy butaságra vall a saját egyéni elképzelésünk miatt azon agyalni hogy mikor szűnik meg végleg a vallás, mikor romboljuk le a templomokat (mert ugye szerinted semmi szükség rájuk)..


Végül is valahol te is sötétben tapogatózol mert csak a saját agyadban motoszkáló gondolatokat fogadod el.


Amúgy meg. Ha te a lelkedből jövő hitben hiszel, akkor miért nem hiszel abban hogy mindenkinek megvan a maga választási lehetősége, és hagyni kell, hogy mindenki maga döntse el miben hisz igazán..

2013. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!