Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vannak hamis egyházi...

Miért vannak hamis egyházi fórumok?

Figyelt kérdés

[link]


Bármit írok, kérdezek, törli a János nevű inkvizitor. teljesen megvezeti és téríti az embereket, aki mást mond, azt kíméletlenül törli.



2013. máj. 3. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
kedves Böbe az a megoldás, hogy nem látogatsz hülye és hazug fórumokat
2013. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Talán azért, mert megtehetik...Ők ezzel szórakoznak, elvennéd ezt az egyetlen örömöt is tőlük?


(Egyébként nem csak vallásos témában vannak hasonló fórumok.)

2013. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bizony Böbe! Csúnya dolog a paráználkodás! Főleg egy ilyen képmutató és álszent társadalomban!

Azért és János tanítvány életét is szemügyre venném kicsit hogy ő vajon mindenben megfelel e a tanításoknak.


Nem rég beszéltem egy frissen szentelt pappal, aki megvetően hangoztatta, hogy ők papok tudják hogy kik azok akik lopnak , hazudnak és paráználkodnak.


Csak hozzáteszem hogy az illető 6 éve a kis privát biznisze után egy deka adót nem fizetett mint hogy nincsen bejelentve és természetesen számlát sem ad.


Ez már egyből lopás és hazugság... :))))

2013. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy gyülekezeti fórumban nem kellett volna nyíltan paráznaságra buzdítanod. Azt azért te se gondolod komolyan, hogy ott ezt hagyni fogják.
2013. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam amit írt neked. Ha egy keresztény oldalra olyat írsz amit egyház nem fogad el és a bibliátor meredeken eltér akkor azt bizony törlik. Sok ilyen egyházi fórumban van moderátor akinek ez a dolga. Ez még nem inkvizíció. De ha nem értesz velük egyet akkor miért írkálsz oda?
2013. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A térítéssel nem lehet bajod, mert egyházi fórumra keveredtél. Minden egyház megtérésre hívja az embereket csak ezt evangélizációnak meg prédikálásnak nevezik. Kiket töröltek még ki, mert többes számot használtál. Tudsz konkrét eseteket vagy csak kitaláltad, hogy lejárasd őket?
2013. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos hazudik a magát kedves Jánosnak nevező szentlélek, mert én sosem buzdítottam paráználkodásra senkit sem. Én abban segítettem egy kérdezőnek, hogy a saját mag boldogságára figyeljen, ne az úr kiszolgálásával, ne az úrnak feleljen meg, csak a saját boldogságát keresse. János kitörölte és valótlanságokkal takarózik.
2013. máj. 3. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit írtál be amit paráznaságnak minősítettek? Mert a biblia szerint a házasságtörés a házasságon kívüli kapcsolatok annak számítanak. Ha pedig valakit arra utasítol, hogy ne törődjön Istennel csak magával akkor a hívőknél ez biztosan ellenállást szül. Én is azt kérdezem mit foglalkozol velük ha a véleményed nem talál náluk elfogadásra? Miért piszkálod a weblapjukat?
2013. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

"Sajnos hazudik a magát kedves Jánosnak nevező szentlélek, mert én sosem buzdítottam paráználkodásra senkit sem. Én abban segítettem egy kérdezőnek, hogy a saját mag boldogságára figyeljen, ne az úr kiszolgálásával, ne az úrnak feleljen meg, csak a saját boldogságát keresse. János kitörölte és valótlanságokkal takarózik."


Akkor kinek feleljen meg? Neked? Nem vagy kicsit egoista? Szerinted minden önmagunkról szól?

Nekünk keresztényeknek nagy boldogság az,hogy az Úrnak felelhetünk meg, és nem ilyen ostoba, beképzelt embereknek, mint te.

Attól mert te szex és énközpontú vagy, az még nem a helyes út. János nagyon jól válaszolt, de a beszűkült agyad már ezt sem érti.

2013. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van itt már minden, miért pont hamis egyházi fórumok ne lennének?

Ne látogass ilyeneket, nem éri meg, hogy ezen idegeld magad.

2013. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!