Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudományos bizonyítékok a...

Tudományos bizonyítékok a teremtésre? Ateisták mit szóltok hozzá? :-)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=FVTIORn39UY


Dr. Kent Hovind keresztyén természettudós bebizonyította, hogy szószerint vehető a Bibliában leírt 6 napos teremtés, valamint bebizonyítja, hogy a Föld nem több milliárd éves, hanem csak néhány ezer éves, és nincs evolúció.


Az egészben az a legszebb, hogy Hovind vitákat nyert evolucionista professzorokkal szemben.


2013. júl. 5. 22:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Kamu az egész :) A vallás csak a gyengékre vadászik! Még mindig...
2013. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ha kamu, akkor cáfold meg! :)
2013. júl. 5. 22:46
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Biztosan nagyon részegek voltak a vitán részt vevő evolucionista professzorok :P
2013. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

keresztyén természettudós

Ez szerintem elmond mindent.

2013. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs evolúció, akkor hogyan alakultak ki az emberi rasszok?

És mi van a dinoszauruszokkal?

Köszönöm, nincs több kérdésem.

2013. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

"Az egészben az a legszebb, hogy Hovind vitákat nyert evolucionista professzorokkal szemben."


Kíváncsi lennék mire menne Dawkins professzorral. :)

2013. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ateista, de ezt én sem hiszem el :-)


"Akikkel vitatkozom, azok sokkal okosabbak, mint én, de legyőzöm őket, mert nekem van igazam, nekik pedig nincs." - ez azért jó volt :-) Jó fej az ürge, de keveri a szezont a fazonnal. Nyilván nem az evolúció fog választ adni arra a kérdésre, hogy mi az élet értelme. És nem a vallás fog választ adni arra, hogy hogyan keletkezett a világ.

2013. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Látod, pont ez a baj a teremtéstörténet hívőkkel, hogy elvárjátok tőlünk, hogy jártasak legyünk a tudomány megannyi területén.


Tudok én is linkelgetni videókat, ami a vallás abszurditásait és logikai buktatóit állítja célpontba és alázza porig az egész egyházat, teszi nevetség tárgyává. Olyan kérdéseket feszeget, amire nincs válasz, illetve van: a hit. Hinni kell. Aduász, amivel mindig tudtok maszatolni, terelni és vagdalkozni, de nekünk tényszerűen kell mindig mindent bizonyítani. Azért ez kicsit sem kettős mérce, ahh, ugyan dehogy kérem...


George Carlin - A Tízparancsolat

http://www.youtube.com/watch?v=WOE_0aOy_Zg


George Carlin - A vallás átverés

http://www.youtube.com/watch?v=mMKCn4MsPhA


George Carlin - Az élet szentségéről 1. rész

http://www.youtube.com/watch?v=zZ5FK0JV3PE


George Carlin - Az élet szentségéről 2. rész

http://www.youtube.com/watch?v=PGysRDNkB0k


És ő csak logikusan gondolkodott el a témáról. De vele az a baj, hogy kell hozzá egy bizonyos IQ szint, hogy felfogd, megértsd, mit is akar mondani neked. Ráadásul emészthetőbb mennyiségűek ezek a videók, csak pár percesek.

Kent Hovind előadásaihoz nem kell különösebb értelem. El kell hinni, amit mond, nem szabad semmit sem megkérdőjelezni, mert ő az igazat, csakis az igazat mondja. Az nem lényeg, ha találkozott volna George Carlinnal, szerintem őt nem tudta volna legyőzni a vitában, feltételezve azt, ha a videóiban szereplő kérdéseit és észrevételeit keményen Kent Hovindnak szegezi... :)


Egyébként muszáj provokálni minket? Szükséged volt erre? Örülj hogy van hited, és imádkozz értünk bűnösökért... :P

2013. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező!


Ez egy felesleges kör itt, mert az ateisták már okádnak Hovindtól (akit egyébként rajtam kívül még jó páran szoktunk idézni, vagy mutogatni, mer meggyőző ember :)), viszont ugyanakkor rendesen igyekeznek alázni is. Nekem volt már olxan kérdésem, amire egyik sem tudott válaszolni, egyedül egy valaki nyögte be a szokásos "idióta vagyok" dumát, de olyanok, mint a dögevők, élőre nem mernek rámászni, csak a gyengét keresi. Vannak betanult sablondumáik, amiket pl tattilaboy nem egyszer cáfolt, de ez őket a végtelenségig nem érdekli, évek óta a magukét fújják.

Ha jobban megfigyelsz egy vitát, akkor kitűnik, hogy ide tömörült a világ összes ateista professzora, legalábbis ezt hiszik magukról. :)

Hagyd őket, ismerik a választ és tudatosan taszítják el maguktól.

2013. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha ide tömörült az összes "ateista professzor" akkor legalább ugyanannyi teológiai professzor is van itt. :P
2013. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!