Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták honnan vagytok...

Ateisták honnan vagytok biztosak e dologban?

Figyelt kérdés

Nagyon tudjátok kritizálni a keresztényeket és a bibliát/pl. nem hiszitek, hogy van pokol/, de kérdem én:mi van akkor,ha mégis nekünk van igazunk,ezen nem gondolkodtatok el??

Csupán csak kíváncsi vagyok tényleg.



2013. júl. 26. 20:20
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy hogy ki miben hisz? Te ebben más abban, a harmadig amabban. Enyi.
2013. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Emberek most már elég legyen!!!!!!!!!!!

Én nekem nem ez volt a célom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senki ne írjon!!

ELÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. júl. 27. 10:12
 43/52 titak ***** válasza:
24%
Aki szelet vet vihart arat.
2013. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
89%

"de kérdem én:mi van akkor,ha mégis nekünk van igazunk"


Mármint abban, hogy a keresztény isten létezik? Abban az esetben jobban örülnék az örök halálnak, mint az örök életnek az uralma alatt.


De azért ez elég nagy biztonsággal kizárható.


De ha már feltételezünk, mi van, ha nem nektek, keresztényeknek, sem nekünk, ateistáknak nincs igazunk? Mi van, ha a hinduké az igazság, vagy az ó-egyiptomiaknál volt? Esetleg valamelyik totemvallásnál? Honnan vagy olyan biztos, hogy márpedig a tiéd az igazi. A többi vallás képviselőinek is ugyanazok az élményeik a maguk vallásával kapcsolatban, mint neked a tiéddel. A bizonyítékaik is ugyanolyan minőségűek.

2013. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, most mégis mire számítottál? Ha provokatív kérdést írsz ki, akkor fel kell készülnöd arra, hogy vita lesz. Meg hogy valaki olyan véleményt is mond, ami neked nem tetszik.


Amúgy meg te honnan vagy annyira biztos a dolgodban, hogy neked van igazad és nem más vallásnak??? Vagy egyikünknek sem???

2013. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, ezért nem szabad paráznákkal érintkezni. A gonosszal nem kell harcolni, az erőszakosok nyernek mindig, de nekünk nem a győzelem a fontos, hanem az igazság.
2013. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
És mi az igazság? Nem kéne olyan egoistának lenni, hogy azt hidd, csak neked lehet igazad. A legtöbben úgy döbbennek rá erre, amikor az egész életüket hazugságban élték. És annyira nehéz különbséget tenni az igazság és a hazugság között, főleg mikor a világ tele van féligazságokkal.
2013. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

"Kérdező, ezért nem szabad paráznákkal érintkezni. A gonosszal nem kell harcolni, az erőszakosok nyernek mindig, de nekünk nem a győzelem a fontos, hanem az igazság."


Nem tudom, eddig volt két barátnőm össz-vissz, mennyire lehetek parázna. Gonosz vagyok? Nohát, ez meglepett.

Igen én vagok erőszakos, a hívők meg kezesbárányok, ezért is kaptam tegnap Jézus Urunk egyik bárányától ezt a kellemes hangvételű privát üzenetet:


""kísérleti úton ellenőrizhető"

Hol élsz Te ember!!

Ennyit még pogány létedre is tudhatnál!!

A másik az,hogy én nem sértegettem senkit,még te engem igen!

Vagy azt hiszed hogy különb ember vagy nálam,akkor nagyon tévedsz!"

2013. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
11%
Minek folytatjátok a vitát a kérdező is azt mondta, hogy hagyjátok már abba,vagyis esetleg abba kellene hagyni EMBEREK , mit vitatkoztok a téma le van zárva és kész.
2013. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
89%

Nem a Kérdező mondja meg, hogy mikor van vége a témának.

Amíg van mondanivalóm, addig le is fogom írni.ezzel mindenki így van.

2013. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!