Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vudu babával lehet más halálát...

Vudu babával lehet más halálát okozni?

Figyelt kérdés

Attól félek ez lett a bátyám halálának oka. Hülyeség vagy tényleg létezik?

Lehetséges ha valakit magukhoz akarnak kötni és rossz helyre szúrják a tűt,az ellenkezőjét váltja ki?


2009. okt. 27. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%

ez hiedelem, legenda nincs

valóság alapja

2009. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

"Vudu babával lehet más halálát okozni?"

persze.

csak arra kell ügyelni, hogy jó erősen vágd oda...

részvétem a bátyád halála miatt, de ez a vuduizé egy nagy ostobaság...

2009. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Éppolyan hülyeség,mint a többi hiedelem.Semmilyen varászlattal nem lehet magadhoz kötni valakit,ha ó nem akarja.Így megölni sem lehet senki vudu babával,vagy az átok sem fog senkin se.
2009. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Ráadásul a kötésnél nem is használnak tűt, szal véletlen már ezért sem lehetne.
2009. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

részvétem...

a voodoo baba ugyanolyan hülyeség mint az átok.

megátkozol valakit/megszurkálsz valakit aztán ha később(mindegy hogy egy nap vagy 10 év múlva) történik vele valami rossz, akkor "háhá működött", elfeledve a többi sikertelen 'próbálkozást'...

A bátyád ha balesetben halt meg, akkor annak oka a baleset volt, tovább menve a baleset felelőse(pl elaludt egy másik sofőr és belegázolt a kocsijába).

2009. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
állítólag aki hisz az átkokban azt meg lehet ölni vuduval. a bátyád hitt a mágiában?
2009. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedvesek vagytok. Sajnos ebbe nem lehet beletörődni és több jós is mondta ezt,ezért gondolok erre.

Kedves utolsó: szerintem nem hitt benne.

2009. okt. 27. 21:01
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Vallásos vagy?Ezt azért kérdezem,mert jósokkal konzultálni nem túl keresztényi,mert akármilyen jónak mondják magukat Istenellenes dolgot művelnek,szerintem a vudu baba nem gyilkolásra használandó,nem értek hozzá,de mindenesetre Ördögi eszköz.A jósok pedig persze,hogy ilyenket mondanak,az a dolguk,hogy a saját tudományukkal traktáljanak.De ha valaki meghal az a Jóisten akarata..

Részvétem a bátyád miatt:(

2009. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

20:55 vagyok

ha valaki nem hisz az ilyen dolgokban,akkor nem is lehetnek rá hatással. főleg hogy nem hiszem hogy az aki megvuduz(hat)ta,eredeti afrikai varázsló,akik tényleg ismerik a vudu titkait.


amúgy a jósok nem gonoszak,én magamtól,tanár nélkül tanulok jósolni és sosem ártottam ezzel senkinek.


a pénzéhes táltosok,na ők gonoszak,akik vagy 30 rugót elkérnek azért hogy körbeingázzák a házad aztán rábökjenek valamire hogy ezittnemjó.

2009. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Letolod a torkán, úgy elég könnyen megfullad.
2009. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!