Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vudu babával lehet más halálát...

Vudu babával lehet más halálát okozni?

Figyelt kérdés

Attól félek ez lett a bátyám halálának oka. Hülyeség vagy tényleg létezik?

Lehetséges ha valakit magukhoz akarnak kötni és rossz helyre szúrják a tűt,az ellenkezőjét váltja ki?


2009. okt. 27. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Bár ahogy leírtad, valószínű, hogy nem ez az ok. Ha magához akarja kötni, akkor nemigen kell tű hozzá.

Véletlenül meg nem lehet vele megölni. Ha találsz egy ilyen babát a földön, és elkezded szurkálni, semmi nem történik. Sőt, ha a készítője elkezdi szurkálni csak úgy, akkor sem.

A baba csak közvetíti az akaratot. Ha nincs meg az akaratod a gyilkolásra, akkor nincs mit közvetítsen, így a tűszúrás sem okoz semmit. Olyankor tényleg csak egy babát szurkál az ember.

Ha így ölték meg, akkor az szándékos kellett, hogy legyen, nem véletlen.

2009. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Pontosítok. Kihagytam az előbb, hogy ha a baba csak és kizárólag azért lett létrehozva, hogy megölje az illetőt (tehát más átvitelére alkalmatlan eleve), akkor meg lehet ölni véletlenül is. Tehát akkor ha te megszúrod tűvel, akokr is ölhetsz.

Más kérdés persze, hogy ugye akkor már a baba készítésének a célja is csak és kizárólag a gyilkolás volt.

2009. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
9:01-nek üzenem,hogy nagyon vicces volt,nem kívánom,hogy ebben a helyzetben legyen.
2009. okt. 28. 10:38
 14/20 A kérdező kommentje:
Biztos nem tartanád ennyire poénosnak. :S Barom.
2009. okt. 28. 15:52
 15/20 anonim ***** válasza:

Kaluger papokrol hallottál ,megcsináltatásról;Spiritizmus minden formáját kerüld !

Tapasztalatbol mondom ,Anyum is volt megcsináltatva valamijen bábuval,mikor megkaptuk a házban és eldomtam akor szünt meg a DÉMONI tevékenység A BETEGSÉG MEGSZÜNT ANYUMNAK!-EZT LEGINKÁB ANYUM TUDNÁ ELMONDANI MERT RÉGEN TÖRTÉNT .


-AZOTA ELTELT IDÖ ALAT ISMERTEM MEG JÓBBAN A BIBLIÁT ÉS ÉRDEKELT IS HOGY MIT TANIT A BIBLIA A SPIRITIZMUS VESZÉLYEIRŐL ERRE JUTOTTAM

A spiritizmust kerülni kell, mivel démoni

Isten Szava megtiltja Ézs 8:19, 20; 3Mó 19:31; 20:6, 27

A jövendőmondás démonizmus, elítélendő Cs 16:16–18

Pusztuláshoz vezet Ga 5:19–21; Je 21:8; 22:15

Az asztrológia tilos 5Mó 18:10–12; Jr 10:2

Őszinte RÉSZVÉTEM !

BUZDITALAK A JÁNOS 5:20,21,28,29-VÁROM A SZÓSZERINTI BETELJESEDÉSÉT MERT NEKEM IS APUM MEGHALT!ÉS EZ AZ IGÉRET AD REMÉNYT!

2009. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Te jó ég!

(Óvakodj a vallási fanatikusoktól... ;) )

2009. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vallási fanatikus és igaza van az ilyesmit kerülni kell,hiába jónak mondják....
2009. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vallási fanatikus. Valamiről (aminek létéről még bizonyíték sincs), kijelenti egy mesekönyv pár zavaros megfogalmazása alapján, hogy rossz. Ez bizony fanatizmus a javávól. :)
2009. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Viccesek ezek a könnyen befolyásolható emberek. Fogadjunk féltek a sötétben :D
2010. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
sajnos nem
2010. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!