Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a baja a Barátnémnak?

Mi a baja a Barátnémnak?

Figyelt kérdés

A Barátnémnál észrevettem furcsa dolgokat. Persze a viselkedése másokkal szemben és velem szemben sem változott semmit.

Az a lényege, hogyha feszületet lát, akkor az irritálja. Van egy gyűrűje, ami vallási jellegű és nem tudja hordani, pedig szeretné, de mikor felveszi, akkor rossz érzés fogja el és kellemetlenül érzi magát. Így mindig leveszi.

Folyamatosan fáj ezen kívül a feje és szédül.

Aki tud, segítsen!



2014. jan. 28. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja sem:)


Én pélául soha nem szerettem, ha a fazekat vakarja valaki.

Régebben megnéztem egy keresztény filmet, amiben állítólaf az egyik démonilag megszálott lány sem szerette az ilyen hangokat, azóta még jobban utálom az ilyen hangot és mindig az jut eszembe.


Maximum pszichés gondjai vannak a barátnédnak. Remélhetőleg nem lesz elmebeteg.

Mondanám, hogy nomj hozzá egy keresztet...

De én példéul hívő létemre undorodom mindentől ami szent vagy ereklye vagy vallási tárgy.

És nem azért, mert démonilag megvagyok szállva.

2014. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel vallás témakörben tetted fel a kérdést, így annak módja szerint is próbálnék válaszolni a kérdésedre.


A Biblia olvasása sokat tud segíteni az illető életének egész terültén, ha azt nyitott szívvel és elmével fogadja.


"Mert az Istennek beszéde élő és ható, és élesebb minden kétélű fegyvernél, és elhat a szívnek és léleknek, az ízeknek és a velőknek megoszlásáig, és megítéli a gondolatokat és a szívnek indulatait."

Zsidó levél 4:12


Olvasgassátok az evangéliumokat, Jézus beszédét, térjetek meg hozzá és imádkozzatok az ügyetek érdekében. Ha van/nincs javulás, mindenféleképp érdemes elmenni egy keresztény gyülekezetbe, ahol a Szent Szellemmel betöltekezett tagok tudhatnak segíteni...


Ne feledd, én csak azt írtam le, amit tenni kellene ilyen helyzetben... Isten az ő gyermekeit szereti és készen áll bármikor, bárhol a segítségükre lenni csak az a kérdés, hogy hiszed-e.

2014. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Tartozott/zik konkrétan valamilyen vallási szervezethez?

Arra gyanakszom,hogy túl komolyan vett valamit belőle,elhitte a büntető,haragvó Istenség eszméjét,és ez okozhat ilyen viselkedést.

2014. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2: Mindenképpen fogom neki mondani és figyelmébe ajánlani.

3: Egy egyszerű, hétköznapi, keresztény nő. Túl komolyan nincs benne ebben. Jár templomba...stb...de...


Nem tudom, hogy mennyire számít-e az, hogy ma hajnal 5-kor arra keltett fel engem, hogy hasgörcse van. Egész nap szédül, fáj a hasa. Kezdek aggódni érte!

2014. jan. 29. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

ORVOS!

Most rögtön!

2014. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!