Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyan elméleteket is hallottam...

Olyan elméleteket is hallottam, hogy Jézus nem úgy született és halt meg ahogy a Bibliában írják. állítólag a tekercsekben is ez áll. mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
a biblia is elmélet, kb mint egy mesekönyv. szal nyugi.
2009. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
mégis, milyen tekercsek? a Holt-tengeri?
2009. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kedves előző, igen.
2009. dec. 7. 11:14
 4/13 anonim ***** válasza:
én meg soha nem hallottam más elméletet, szerintem nincs is, esetleg valami egy picit más.... és különben is, a bizonyítékok a keresztrefeszítést támasztják alá
2009. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Holt tengeri tekercsek nem mondanak mást.
2009. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bocs, akkor lehet, hogy más tekercsek. de hallottatok más elméletekről?
2009. dec. 7. 12:12
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Vannak mindenféle vad elméletek, csak bizonyíték nincs egyik mögött se. Én is elképzelhetem, hogy Jézus a Marsról jött.
2009. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
valójában minden ilyen "elmélet" hátterében sátán áll, az ő érdekeit szolgálja, hogy az emberek elforduljanak Isten szavától. sokan akik vallásosnak mondják magukat, esetleg összejövetelekre is járnak, elítélik, vagy nem fogadják el, vagy csak egy általuk kiválasztott részét fogadják el a bibliának. ezeknél a személyeknél célt ért sátán, hiszen a biblia világosan kifejti, mi vezet Jézus váltságáldozatán túl a megmentéshez:"az pedig az örök élet, hogy ismeretet szerezetek az egyedüki igaz Istenről, és arról, akit elküldött, Jézus krisztusról". ezt az ismeretet pedig csak Isten szavából lehet megszerezni. és valóban, SENKI NEM FOG MAJD TUDNI ÚGY ÉRVELNI, hogy nem lett volna lehetősége olvasni a bibliát, mert az mindenkinek a rendelkezésére áll. sátán akarja azt, hogy ne olvasd, mert az igazság szabaddá tenne. rájönnél, hogy az egész világ sátán uralma alatt áll, ő pedig az egész lakott földet félrevezeti. ne higyetek az ilyeneknek, sátán a hazugság atyja! olvassátok a bibliát.
2009. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tudtommal korabeli, hitelesnek mondható írások nem mondanak mást Jézus születéséről és haláláról, mint az evangéliumok
2009. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Tekercsek? Kakaós, mákos, stb...:D A biblia maga a "tekercsek" Egy része a Holt-tengeri...szóval van olyan "elmélet" amiről írsz. De ez nem az igazság. A mindenféle "tekercsek"-re való hivatkozás csak ürürgy az ateizmusnak....
2009. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!