Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van különbség a sima ankh...

Van különbség a sima ankh kereszt és a vampír ankh kereszt között?

Figyelt kérdés

mármint a jelentésük megegyezik-e, mert külsőleg van egy kicsi eltérés de mind a kettőre mondhatjuk hogy az "élet kulcsa"

vámpír ankh:

[link]


és a sima ankh:

[link]


a vámpírok bálja c. musical-ben láttam ezt a keresztet krolock gróf palástján és csak arra vagyok kíváncsi mive nekem nagyon megtetszett, de vallásos vagyok és mivel a vámpírok isten félők, és hogy a keresztben van-e valami rossz, vagy nyugodtan hordhatom medálként?

szoval lehet hogy érthetetlenül írtam de a lényeg megvan, ugye :D


2014. febr. 12. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:

lehet hogy nem jók a linkek itt vannak még:


vápir: [link]



sima ankh: [link]

2014. febr. 12. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok láttam azt már én is de abbol nem lettem okosabb, ha az lettem volna talá nem rakom ki
2014. febr. 12. 13:38
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
Az ankh az ankh. És hogy halivúúdban egy rendező vagy dizájner mit talál ki és ezt utánozza a többi, az nem egy ősi szimbolika, csak a fantáziájuk szüleménye. Akár dracula fülét is a nyakadba akaszthatod.
2014. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok :D
2014. febr. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!