Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, tényleg bezárás...

Jehova Tanúi, tényleg bezárás fenyegeti a budapesti központotokat?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy gazdasági okok miatt a pozsonyi központotok fogja átvenni a magyarországi irányítást. Ti tudtok erről? Mit szóltok hozzá?

2014. febr. 19. 12:54
1 2
 1/13 sandor76 ***** válasza:
0%

En nem tudok rola.

Ha megis igy lessz elfogadom.

2014. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok tanú, de nagyon remélem hogy bezárják. Peace*
2014. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésem?


Hol olvastad?

s akkor válaszolok.

2014. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól függ a válaszod, hogy hol olvastam?
2014. febr. 19. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem a válasz függ tőle, hanem hogy válaszolok- e a kérdésre.
2014. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdezö, Jehova tanúi szervezete dinamikusan halad elöre és a legmodernabb számítási technikát használják.

Ez lehetövé teszi azt, hogy nem kell minden országban központnak lenni, mivel ugyanazt a munkát a számítógépek segítségével bírják egyszerre több ország felett is.


Ezzel nem bénul meg egyik ország sem, tudod az Európai Únióban lakunk, nem probléma hogy összevonják a központokat.


No de aki ért a számítógépes technológiához, az tudja miröl van szó.


Aztán nagyon fejlett technoogiát használnak az irodalom nyomtatásához is, és egyre több királyságtermeket építenek világszerte.


és rengeteg ember olvassa hivatalos honlapunkat a [link]

2014. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Megnyugtathatlak, hogy országos fiokhivatalt nem fognak összevonni !


nyomdák voltak összevonva, mert egyik másiknál beujjitottak, és akkor három helyett 1 vagy 2 is elég lett annak ellenére, hogy honaprol honapra egyre több kiadványt nyomtatnak.

2014. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem a válasz adás megtörtént, Én már nem írok semmit
2014. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Az jó, hogy már nem válaszolsz semmit, akkor én is írnék valamit. Jehova hamis tanúi hazugok! Hazudnak Jézus személyét illetően de én, mint rendes és hithű keresztény, ide is bemásolnám amit ilyen esetekben szoktam:

[link]


Jézus Krisztus a megtestesült Isten volt mi közöttünk 2000 évvel ezelőtt, most pedig a mennyei Atya jobbján ül. Akik pedig kérik Őt, szívesen jön és velük vacsorázik, bennük lakozva :)


Üdv. Attila

2014. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A fentebb válaszoló által belinkelt Jehova Tanúi bloghoz, semmi köze Jehova Tanúihoz.

Jehova Tanúi eredeti honlapja jw.org, és 300 nyelven olvasható.

Aki Jehova Tanúi nevében ír és nem azt mondja, amit a Tanúk, az a hazug és félrevezeti az embereket a Tanúkkal kapcsolatban és Isten ellenesen lázítást szít a Biblia, és Jézus Tanítása ellenére,


ezért a Tanúk nem vállalnak felelősséget.

2014. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!