Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mész az élet menetére?

Szeressük egymást kérdése:

Mész az élet menetére?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem, miért nem.

2014. ápr. 25. 17:28
 1/7 yuda ***** válasza:
100%

Tavaly voltam és nagyon felszabadító látvány, hogy a magyarok (kisebb külföldi turista csoportok is) jó és békés cél érdekében, nagy tömegben együtt vonulnak. Kifejezetten szép és üdítő maga a közeg és a programok eltörpülnek az eszme mellett.

Ez a program ama kevesek egyike, amikor büszke vagyok a magyarságomra. Hirtelen nem is tudok más hasonlót említeni.

Idén talán csak az elejére tudok menni, amit sajnálok, mert este dolgozom.

Biztos nagyon sokan fognak újból részt venni és kis időre egységgé kovácsolódni ebben a kevés jóban, ami országunkban történik.

2014. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem.


Képmutató hülyeség egy hazug céllal.


Főleg most nem megyek, mivel azt se tudom hogyan is nézne ki a nevezett szobor, vagy hogy mi a probléma vele. Az összes híradó teli van ezzel a marhasággal - egy szobor amire megint nem fog ránézni senki -, de teljes mértékben hiányzik a hírértéke. Hogy a fenébe támogatnék valamit amiről azt sem tudom mi róla a véleményem?

2014. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem megyek.

Ez politikai kérdés és nem vallási. Túlzottnak tartom már ezeket a megemlékezéseket, mert rég nem arról szól, hogy az áldozatokra emlékezzünk, hanem hogy fenntartsuk a holokausztipart, amiből természetesen egy bizonyos réteg szépen meggazdagszik.

Egyébként (ha már vallási téma), én keresztényként azt is felháborítónak tartom, ahogy a zsidók kisajátítják maguknak ezt a témát, meg amit az emlékmű körül leművelnek. Itt más nem lehet áldozat, csak ők.

2014. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"holokausztipart, amiből természetesen

egy bizonyos réteg szépen meggazdagszik."


3Móz 19:16 Ne járj rágalmazóként a te néped között...

2014. ápr. 25. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

"3Móz 19:16 Ne járj rágalmazóként a te néped között..."


Már megbocsáss, Mr. Gyökér, de pont ti rágalmazzátok folyamatosan a magyarságot.

2014. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5!

Mebocsátok.

Bár szerintem a turbómagyarokat nem szokták rágalmazni, mert mindenhol felbukkannak hozzád hasonló kedves delikvensek, akik kiállítják a bizonyítványt róluk. :-)

2014. ápr. 26. 09:12
 7/7 A kérdező kommentje:

Aki nem döntött még, hogy fontos-e megemlékezni erről, annak ajánlom megnézni. :-)


https://www.youtube.com/watch?v=OKpznsxZews

2014. ápr. 26. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!