Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mondhatnék? (bérmálás)

Mit mondhatnék? (bérmálás)

Figyelt kérdés
Bérmakersztnevemnek a Tamást választottam, igazából azért mert tetszett ez a név. Milyen jó cselekedeteket tett Tamás? Erre lennék kíváncsi. Ha lehet minél többet írjatok! Köszi!

2014. máj. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szt Tamás Jézus 12 tanítványának egyike:


[link]

2014. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a cselekdetet nézd a név nem fontos teged se a neved alapján ítélnek meg.
2014. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik Szent Tamást kérded? :))
2014. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az apostolt. Ezt az egészet azért kérdezem mert a püspök amikor megbérmál rákérdez hogy miért választottam ezt a nevet. Én igazából azért mert tetszett ez a név. De hát ez a Tamás hitetlenkedő volt, és nem szeretném ha azt hinnék hogy ezért választottam őt, így hát kéne valami indok arra hogy miért pont ezt...
2014. máj. 25. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Dicsértessék a Jézus Krisztus!


Több Tamás keresztnevű szent is van!

Nézd, itt van a katolikus egyház által elfogadott szentek névsora s életrajza:


[link]


Itt Ctrl+F keresővel beírod, hogy: Tamás és kiemeli azt a keresztnevet. Több is lesz! Ami azért jó, mert így az életrajzból (akiét kiválasztod), el tudod dönteni, hogy melyikkel tudsz azonosulni -> ez pedig elfogadható indoklásnak.


Isten áldása kísérjen utadon!


Egy Római Katolikus

2014. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 26. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!