Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Újabb kereszténygyalázás a...

Újabb kereszténygyalázás a magyar sajtóban, mit szóltok?

Figyelt kérdés
BÖVEBBEN, KATT IDE: [link]

2014. aug. 22. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez provokáló kérdés akar lenni ? Én semmi kereszténygyalázást nem olvasok ki belőle, de még kereszténységről sincs szó benne. Csak egy buta seggnyalóról.
2014. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 megfelelő ***** válasza:
32%
Mit vársz tőlük? Neolibsik.
2014. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Ez természetes, tipikusan jellemző ez a fajta nagyképűség azokra, akik a vallást, mint olyant támadják, mert ugye csak az kerül "sokba" és csak az a "korrupt". :-) Ez úgy nevetséges, ahogy van. Persze sokan vevők rá, a olcsó és nem korrupt világból ... :-))


Persze az a fajta "istenkép", avagy a teremtés "evolucionizálása", amit Semjén úr képvisel, a Biblia alapján csak egy torz szellemkép. Ez éppolyan erőltetett, mint az evolúció hipotézise, mely egyértelműen ideológiai alapon született és a mai napig is ez tartja életben, nem a "meggyőző bizonyítékok"! Jellemző volt pl. az RTL klub által megszólaltatott egyik tudós, aki köpte is a megszokott igét, miszerint az evolúció éppolyan vitathatatlan tény, mint a gravitáció. :-) Csak azt felejtette ehhez hozzátenni, hogy míg a gravitáció TÉNYÉT egyetlen tudós sem vitatja, addig nincs az két egy nézeten lévő evolucionista!

2014. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a kereszténygyalázás amikor a keresztényeket összemossák a kereszténydemokrata/fidesz párttal.
2014. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

NEM keresztény gyalázás. Sőt! Semjén még a pápának is ellentmond.

Az a kereszténygyalázás, amit a KDNP és Semlyén csinál az országban! Vizet prédikálnak, de bort isznak. Asszisztálnak a szegények még szegényebbé tételéhez. Ez ellent mond a kereszténység és a katolikus vallás elveinek.

2014. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Igazából a cikkírónak és Semjénnek sincs lövése a kereszténységről és a Katolikus Egyház tanításáról. Az én nézőpontom szerint ez kb. olyan, mint mikor az egyik ganajtúró bogár dobálja át a sz@rt a másik ganajtúró bogárnak.

A neolibsi cikkíró úgy érzi, hogy most aztán nagyon megmondja a tutit és hát ő mindenkit tolerál (kivéve persze a kereszténységet). A Fidesz meg a KDNP pedig felhasználja a keresztény retorikát, mert az olyan jól hangzik. De ezzel kb, ugyanannyit árt az Egyháznak, mint a liberálisok. Igazából képmutató mindkét oldal.

2014. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el negyedéig sem, de láttam, hogy Semjénről is ír. Mivel nem vagyok vallásos, sőt kifejezetten nem szeretem a kereszténységet, örülök annak a majomnak. Nála jobb eszközt nem is nagyon tudnék elképzelni a kereszténység ellen; bármelyik gyerek, fiatal ha Semjéntől hall erről a hitről, garantált, hogy végül másban fog hinni.
2014. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!