Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi/Őrtornyosok,...

Jehova Tanúi/Őrtornyosok, akik kinn szoktatok állni köztereken és hirdettek! Kellen egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Mához harmadik hete, egy keddi napon, délután 13:00 tájban a Battyhány téren elmentem a standotok előtt. Ott volt egy idősebb néni, meg egy fiatalabb, 17 éves-forma lány. Rámmosolygott. Nekem sietnem kellett az egyetemre, ezért nem álltam meg. Gondolom, azok akik kinn állnak nagyjából ismerik egymást; nem tudja valamelyikőtök megmondani, ki lehetett ez a lány? Biztos, hogy ő is testvéretek!



Előre is köszi!


2014. okt. 10. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Így is lehet csajozni :D Hajrá! :)
2014. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez már szilvásbukta:)

Bár megértem, hogy szeretnél pár magánórát.

2014. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Lemaradt, hogy 17/L (tanú forma)
2014. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak meg akarom ismerni.
2014. okt. 10. 13:09
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Tuti nem 100as a csaj..
2014. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
üdv, ismerek olyan testvért, aki a felesége miatt kezdett el tanulmányozni, isten útjai ugyanis számunkra, az időnk rövidsége miatt nem megismerhetőek. kérdező, imádkozz Jehovához, hogy szeretnéd megismerni azt a testvérnőt. és hogy legyen meg az Ő akarata, kérd Jézuson keresztül. elvileg rövid időn belül kopogni fog az ajtódon, vagy összefutsz vele. :-)
2014. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 openyoureye ***** válasza:

"elvileg rövid időn belül kopogni fog az ajtódon, vagy összefutsz vele. :-)"


- De ha mégsem akkor írj levelet a télapónak...

2014. okt. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Micsoda válaszok. Hihihihi!
2014. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7: :)))))



Nem tudom amúgy, most a Jehova tanúi abban a JHVH-ban hisznek, aki az Ószövetségben van? Hozzá inkább nem imádkozok, a végén még úgy járok, mint Jób. Inkább imádkozok a Jézus által megismertetett, mindent megbocsátó Atyához...

2014. okt. 11. 11:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Jehova tanúi megpróbálnak minden emberrel kedvesen bánni, amihez hozzá tartozik a mosoly is. Ez nem egy jel arra, hogy annak a testvérnőnek megtetszettél. Viszont azt mondom neked járj arra továbbra is és lehet nemsokára találkozol vele. :)

2014. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!