Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, a démoni támadás...

Keresztények, a démoni támadással mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem is kell írnom, hogy milyen egy démoni támadás. Balszerencsék sorozata, csapások sorozata. Olyanok, melyekkel kapcsolatban kértem segítséget, de nem kapok.

Néha paranormális jelenségek. Rémálom, depresszió....stb.

Ez tavaly kezdődött el ősszel. Október végén. Volt két-három hónap szünet és most folytatódik.

Már nem tudok mit kezdeni. Küzdök (ima, kitartás), de kezdem feladni....

Köszönöm előre is a segítséget!



2014. nov. 10. 17:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Ördögűzésre lenne szükséged, keresd meg a helyi plébánost!
2014. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 KZitus ***** válasza:
7%

Szervusz


A démoni támadás kivédésére, elhárítására sok sok tanácsot ad a Biblia. Jézus példája is követendő, a Máté 4. részében van leírva. Ő ott mindig Isten szavával védekezett, és azt mondta Sátánnak "eredj el tőlem", illetve "távozz tőlem".

Vagy:

„Erős torony az ÚR neve, oda fut az igaz, és védelmet talál.”Péld.18:10


"Balszerencsék sorozata, csapások sorozata. " - te magad is írod, hogy balszeretcse sorozat. Erről érdekes dolgot írt a bölcs Salamon : "...előre nem látható események történnek mindannyiukkal.” Préd.9:11 Ez nem biztos, hogy démoni támadás


Isten ma is segít kiállni a próbákat azoknak, akik szeretik őt és ragaszkodnak a tanácsaihoz, tanításaihoz. Ha ezt tesszük lehetőséget adunk Istennek, hogy megmutassa erejét rajtunk. A segítségével és támogatásával.

Ne fáradj bele az imába, mert az őszinte ima soha nem hiábavaló.

2014. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Tavaly négy hónapon keresztül volt egy olyan időszak, ami miatt még Istent is elhagytam. Egyszerűen olyan erős csapásokat kapok, hogy már elviselni nem bírom és azt tapasztalom, hogy megint elkezdődött.

Az összes barátom elhagyott. Mindenkit elvesztettem. És megint itt vagyok, megint kezdődik. Azt hittem véget ért, de csak szünet volt....

Próbálok kitartani és ki is akarok, de nagyon félek, mert még a tanulásom rovására is ment.

Már felsőben vagyok és itt meg pláne, hogy aggódom, mert szó szerint az életemről van szó és ezek a csapások....

Nem is tudom mit lehetne ezzel kezdeni!

2014. nov. 10. 17:55
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Miért hagytak el a barátok?

Mit veszítettél eddig?

Mit veszíthetsz még?

2014. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
Hordj magadnál Fightning-, vagy Bug-type Pokémonokat, ők jók a Dark-type ellen.
2014. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1:

Amúgy nem te vagy az első, aki említi ezt nekem. Azt hiszem el kellene gondolkoznom ezen.

Az utolsó pap, akit felkerestem, hogy segítsen, nem segített nekem.

2014. nov. 10. 18:31
 7/24 A kérdező kommentje:

5:

Elhiszem, hogy poénos kedvedbe vagy, de az én helyzetembe pont nem vagyok erre kíváncsi!

2014. nov. 10. 18:32
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
A Biblia azt írja, hogy magunkban is megvan az erő Jézus nevével, hogy elűzzük a démonokat. Mondd ki hangosan minden egyes nap, hogy te Krisztusé vagy. Ha még nem fogadtad a szívedbe, akkor tedd meg. Add át neki teljesen az életedet, legyen az övé, és minden problémát Istennek adj. Áldást kívánok az életedre.
2014. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Jó, akkor ne válaszolj. Akkor elmegyek.

Ha valaki keresne az utcán leszek.

2014. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8: Köszönöm.
2014. nov. 10. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!