Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen jelek vannak napjainkba...

Milyen jelek vannak napjainkban, amik Jézus visszajövetelére mutatnak, aminek hamarosan be kell következni?

Figyelt kérdés

És ímé hamar eljövök; és az én jutalmam velem van, hogy megfizessek mindenkinek, amint az ő cselekedete lesz.

13

Én vagyok az Alfa és az Omega, a kezdet és a vég, az első és utolsó.

14

Boldogok, akik megtartják az ő parancsolatait, hogy joguk legyen az életnek fájához, és bemehessenek a kapukon a városba.

15

De kinn maradnak az ebek és a bűbájosok, és a paráznák és a gyilkosok, és a bálványimádók és mind aki szereti és szólja a hazugságot.

16

Én Jézus küldöttem az én angyalomat, hogy ezekről bizonyságot tegyen néktek a gyülekezetekben. Én vagyok Dávidnak ama gyökere és ága: ama fényes és hajnali csillag.

17

És a Lélek és a menyasszony ezt mondják: Jövel! És aki hallja, ezt mondja: Jövel! És aki szomjúhozik, jőjjön el; és aki akarja, vegye az élet vizét ingyen.

18

Bizonyságot teszek pedig mindenkinek, aki e könyv prófétálásának beszédeit hallja: Hogy ha valaki ezekhez hozzá tesz, e könyvben megírt csapásokat veti Isten arra;

19

És ha valaki elvesz e prófétálás könyvének beszédeiből, az Isten annak részét eltörli az élet könyvéből, és a szent városból, és azokból, amik e könyvben megírattak.

20

Ezt mondja, aki ezekről bizonyságot tesz: Bizony hamar eljövök. Ámen, bizony jövel Uram Jézus!


2015. jan. 16. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Már két ezer éve késik.


"Bizony mondom néktek: Azok között, akik itt állanak, vannak némelyek, akik nem kóstolják meg a halált, amíg meg nem látják az embernek Fiát eljőni az ő országában."

(Máté Evangéliuma:16:28)

2015. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem késik az Úr ,ahogy némelyek gondolják....

Isten órája ,nem úgy jár ahogy a mienk..

2015. jan. 16. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

jelek:


Máté ev. 24, 25, fejezet, 2Timóteus 3:1-5

Lk 21:34–36

Máté 24:14;

Háború, éhínség, járványok és földrengések szedik napjainkban áldozataikat, de a béke és boldogság egy új világa már a láthatáron van

világméretű egységes testvériség Jelenések 7:9–17

2015. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Bizony mondom néktek: Azok között, akik itt állanak, vannak némelyek, akik nem kóstolják meg a halált, amíg meg nem látják az embernek Fiát eljőni az ő országában."

(Máté Evangéliuma:16:28)

------------

Ez beteljesedett 6 nappal azután, ahogy ezt Jézus mondta, kell folytatni az olvasást tovább ....

2015. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sáronnak rózsája válasza:

Máté evangéliuma 24:

14. És az Isten országának ez az evangyélioma hirdettetik majd az egész világon, bizonyságul minden népnek; és akkor jő el a vég.

15. Mikor azért látjátok majd, hogy az a pusztító utálatosság, a melyről Dániel próféta szólott, ott áll a szent helyen (a ki olvassa, értse meg):

2015. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pelgrim ***** válasza:
0%
Semmilyen, Jézus nem jön vissza. De közeledik a nap mikor az emberek isteni kilétükre ébrednek, az Isten egyszülött fiára / leányára az Én Vagyok -ra a Krisztusra minden emberben.
2015. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!