Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Belehet festeni a gyertyákat...

Belehet festeni a gyertyákat egy szertatás előtt hogy olyan színük legyen amire szükségem van a varázslathoz? (Wicca)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Wicca varázslatot véghezvinni azonban amihez szükség volna mind a kék, piros és zöld színű gyertyához, de csak fehér s rózsaszín gyertyáim vannak és a rózsaszínt nem jó itt behelyettesíteni a pirossal, ha a fehér gyertyákat átfestem valamivel hogy olyan színűek legyenek amikre nekem szükségem van, és a "csillag olaj" helyett használhatok. étolajat? (laikus vagyok ezekhez a dolgokhoz sajnos) akkor már úgy lehet alkalmazni?
2015. febr. 10. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Be.

De vigyázz, mert a rózsaszín gyertya ereje könnyen áthívhatja a Feneketlen Mélységből a Vágtázó Csillámfaszlámát és Nyan Cat-et, akiknek a párharca káoszt szabadít az egész világra.

2015. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Laikusként akarsz varázsolni?!

Miért nem próbálsz meg inkább részegen lopott autóval forgalommal szemben száguldozni. Az is van olyan jó móka.

2015. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves osztálytársam!


Mint tudod, a kiskorúak tilos varázsolni, ezt a rendeletet még a Mágiaügyi Minisztérium hozta.


Ha megteszed, kicsaphatnak a Roxfortból... azt meg te sem akarhatod. Bírd ki, még valahogy ezt a pár évet!


Üdvözlettel,


Colin Creevey


U.i: Ne felejtsd már el visszahozni a mágiatörténelem tankönyvem, mert nálad van már egy hete...

2015. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Besírtam a válaszokon.
2015. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!